Artykuły do tagu: Mistrzostwa Polski

Piotrkowscy szczypiorniści odpadli z gry o Mistrzostwo Polski
Juniorzy Młodsi Piotrkowianina nie zwojują Mistrzostw Polski. Piotrkowscy szczypiorniści zakończyli przygodę z tym rozgrywkami na etapie 1/16 finału. W hali ZSP nr 4 w Piotrkowie ekipa Kamila Wasilewskiego wygrała tylko jedno z trzech rozegranych spotkań.
Widowiskowe walki w piotrkowskiej hali Relax
Niemal 80 klubów z całej Polski bierze udział w Mistrzostwach Polski w kickboxingu w formule low-kick. Zawody odbywają się w piotrkowskiej hali Relax.
Młodzi szczypiorniści z cennym awansem
Juniorska drużyna MKS Piotrkowianina z sukcesem powróciła z Białej Podlaskiej, gdzie w miniony weekend walczyła w 1/16 finałów mistrzostw Polski. Szczypiorniści uzyskali awans do kolejnej rundy.
Piotrkowscy zapaśnicy wrócili z workiem medali z Mistrzostw Polski
W ramach XXVI Ogólnopolskich Igrzysk Ludowych Zespołów Sportowych został rozegrane Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS. Zawody odbyły się w Białymstoku, gdzie nie zabrakło przedstawicieli Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków. Piotrkowscy zapaśnicy wywalczyli łącznie 18 medali.
Mistrzostwa Polski w Powożeniu w Bogusławicach
W dniach 11-13 sierpnia w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbędą się Mistrzostwa Polski w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi, Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Powożeniu oraz Zawody Krajowe i Towarzyskie w Powożeniu. Organizatorem wydarzeń jest Stowarzyszenie Jeździeckie „Napoleońska Zagroda”.
Sulejów gościł mażoretki [ZDJĘCIA]
Po raz pierwszy w historii Sulejów zorganizował Mistrzostwa Polski Środkowej Mażoretek. Te zawody stanowiły bezpośrednie eliminacje do Mistrzostw Polski Mażoretek, które odbędą się w Kędzierzynie-Koźlu.
Niezwykłe Mistrzostwa Polski już w weekend
Już za kilka dni w Sulejowie odbędą się historyczne Mistrzostwa Polski Środkowej Mażoretek. W sobotę, 29 kwietnia 2023 r. w hali sportowej przy ulicy Koneckiej 45 będą rywalizować reprezentantki 12 zespołów z trzech województw – Łódzkiego, Mazowieckiego oraz Świętokrzyskiego.
Wywalczył srebro w Mistrzostwach Polski!
Za nami Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym, które odbyły się w Wieliczce. Z UKS - Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim wystartowali: Mateusz Bińczyk, który uplasował się na piątej pozycji oraz Piotr Kotlicki także sklasyfikowany w pierwszej dziesiątce. Bardzo dobre starty odnotowali Maja Kuban, Bartosz Siwakowski oraz Tomasz Banaszczyk. Ukoronowaniem startu było jednak medalowe miejsce Kacpra Pawłowskiego.
Odniosły sukces na Mistrzostwach Polski
Za nami Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym, które zorganizowano w Raszynie. Ten najważniejszy turniej w roku jest zarazem eliminacjami do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata, a w rywalizacji z sukcesami uczestniczyły także reprezentantki piotrkowskiego klubu Cheerleaders Simare.
Polski Związek Tańca Sportowego przeprowadził kolejne zawody eliminacyjne Mistrzostw Polski, które tym razem odbyły się w hali sportowej Centrum Kultury w Makowie. W świetnym stylu wypadły w nich piotrkowskiej "Jaskółki".
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat