Widowiskowe walki w piotrkowskiej hali Relax

Sobota, 23 marca 20245
Niemal 80 klubów z całej Polski bierze udział w Mistrzostwach Polski w kickboxingu w formule low-kick. Zawody odbywają się w piotrkowskiej hali Relax.

Ładuję galerię...

W Piotrkowie Trybunalskim rozgrywane są Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule low-kick pod patronatem prezydenta Krzysztofa Chojniaka. W turnieju wzięło udział 195 zawodników, z czego 10 zawodników z Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki TOM CENTER. Zawodnicy rywalizują w 17 kategoriach wagowych.

Startowało 10 chłopaków z Piotrkowa, dla wielu z nich to pierwsze większe walki, więc nie można było liczyć na ogromne sukcesy. Ale wygrali ci najlepsi, czyli Adrian Dziubałtowski i Damian Roll. Nie walczyli tytułowi zawodnicy jak Robert Krasoń czy Andrzej Sabaciński, którzy w tej chwili odpoczywają - mówił w rozmowie z naszym reporterem Krzysztof Toma z Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki TOM CENTER.

Rozgrywane w Piotrkowie zawody są eliminacjami do Mistrzostw Europy, które w tym roku odbędą się w Grecji.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Grażyna ~Grażyna (Gość)23.03.2024 19:38

Ja w tym czasie gotowałam kapuste z gżybami na świenta.

51


Zgrywus ~Zgrywus (Gość)24.03.2024 08:29

Szkoda zdrowia, ehhhh

70


dekkers ~dekkers (Gość)23.03.2024 21:03

Nie uważam tego za sport - to jest pop prostu mordobicie...

91


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat