Artykuły do tagu: Książka

W ubiegłym tygodniu odbyła się uroczystość wręczenia nagrody Złoty Ekslibris oraz nagrody Superekslibris Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi. Do nagrody zakwalifikowano 169 publikacji. Jury do ścisłego finału zakwalifikowało 27 pozycji.
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w XVIII edycji konkursu plastycznego dla dzieci chorych i niepełnosprawnych “Bajki na dobranoc”.
Wspomnienie o księdzu w formie książki
„Wspomnienie o ojcu ks. Janie Wojtanie" - to tytuł książki, której prezentacja odbyła się wczoraj w Opocznie.
Piotrków trafił na filmową mapę Polski
Wreszcie Piotrków trafił na filmową mapę Polski. A wszystko za sprawą książki „Polska na filmowo” autorstwa Marka Szymańskiego oraz Agnieszki Warchulińskiej, dziennikarki „Tygodnia Trybunalskiego”, jednej ze współautorek publikacji.
Ukazał się XII tom serii wydawniczej Biblioteka Piotrków 800. Autorem książki "II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie Trybunalskim" jest Zenon Bartczak. Dziś (piątek, 17 września) o godz. 17.00 w II LO przy ulicy Żeromskiego 11, rozpocznie się spotkanie promocyjne z autorem książki Zenonem Bartczakiem. Również od dziś dwunasty tom jest do nabycia w piotrkowskich księgarniach.
Piotrkowianin autorem komiksu
Swój pierwszy komiks narysował jako kilkulatek, zanim jeszcze nauczył się pisać. Pierwszym jego „wydawcą” i autorem tekstów była babcia.
Piotrków: Wieczór autorski J. Nożownik w ODA
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na WIECZÓR AUTORSKI I PROMOCJĘ TOMIKU POEZJI JANINY NOŻOWNIK pt.”KONSYGNACJA MARZEŃ”
Piotrków: Kiermasz taniej książki w MBP
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Tryb. zaprasza na XI Kiermasz Taniej Książki.
Do kupienia nowy album: Dzieje Concordii 1909 –2009
Concordia res parvae ersenunt, discordia maximae dila buntur, czyli „Zgodą wzrastają małe rzeczy, niezgodą największe upadają”. Tymi słowami rozpoczyna się wydana z okazji stulecia istnienia KS „Concordia” książka ("Concordia 1909 –2009. Dzieje jednego z najstarszych klubów sportowych w Polsce") poświęcona najstarszemu klubowi sportowemu w regionie.
Na IX Kiermasz Taniej Książki zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie. Do sprzedaży przygotowanych jest około 1200 pozycji ze wszystkich dziedzin wiedzy. Kiermasz odbędzie się 23 maja w godz. 10-15 w holu biblioteki dla dorosłych przy ulicy Jerozolimskiej.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat