Artykuły do tagu: Książka

Publikacja już za kilka dni trafi do rąk czytelników.
Spotkanie autorskie Danuty Muchy
24 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie odbędzie się spotkanie autorskie Danuty Muchy.
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza na kolejną literacką dyskusję, która odbędzie się 21 listopada o godzinie 17.00. Tym razem odbędzie się debata nad "Szarymi duszami" Philippea Claudela.
Według ogólnopolskich badań coraz mniej osób czyta książki. Ta tendencja chyba nie do końca obowiązuje w Piotrkowie, o czym świadczy liczba książek sprzedawanych podczas kiermaszów organizowanych prze Miejską Bibliotekę Publiczną.
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika serdecznie zaprasza wszystkich miłośników historii na spotkanie poświęcone książce Pawła Goździńskiego pt. „Józef Głowacki – biografia żołnierza”, które odbędzie się 25 września 2012 roku o godz. 13.00.
Używane podręczniki wracają do szkół
Od 200 do 400 zł muszą zapłacić rodzice ucznia za komplet nowych podręczników do szkoły. To ogromny wydatek, zwłaszcza dla rodzin wielodzietnych.
Zgodnie z zapowiedziami we wtorek 22 listopada na rynku wydawniczym ukazała się książka „Piotrków Filmowy” autorstwa dziennikarki „Tygodnia Trybunalskiego” i Radia STREFA FM Agnieszki Warchulińskiej.
„Piotrków Filmowy” – niebawem premiera
Co w Piotrkowie robił Marek Perepeczko? Dlaczego Elżbieta Czyżewska i Zdzisław Maklakiewicz spotykali się nocną na piotrkowskiej Starówce? W czyim łóżku w Piotrkowie spał Jan Englert?
W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyła się promocja książki “Obóz narodowy w Piotrkowie Trybunalskim w latach 1919 - 1939” wydanej w serii “Biblioteka – Piotrków 800”.
„Uwolnij swój umysł – czytaj książki zakazane...” pod tym hasłem trwają obchody Tygodnia Książek Zakazanych, który rozpoczął się wczoraj (24 września) w Bibliotece Pedagogicznej w Piotrkowie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat