Artykuły do tagu: Iwaszkiewicza

Wymieniają chodnik na Iwaszkiewicza
Trwa budowa nowego chodnika po zachodniej stronie ulicy Iwaszkiewicza. Zerwano już stare płyty, w których miejsce układany jest nowy ciąg pieszy z kostki brukowej. Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą, prace zakończą się tuż przed Świętami Wielkanocnymi.
Ścieżkę rowerową na Dmowskiego wybuduje firma z Piotrkowa
Przedstawiciele Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim zapowiadają kolejną inwestycję w zachodniej części miasta. W tym tygodniu przekazano plac budowy ścieżki rowerowej i chodnika na ul. Dmowskiego. Wiemy już kto wykona zaplanowane prace.
Sąsiad popełnił samobójstwo. Pozostał przykry problem
W jednym z mieszkań przy ul. Iwaszkiewicza w Piotrkowie znaleziono zwłoki. 48-letni mężczyzna popełnił samobójstwo. Policję o wydobywającym się z mieszkania sąsiada fetorze powiadomił jeden z lokatorów. - W bloku jest niewyobrażalny smród, a prokuratura nie pozwala posprzątać mieszkania – skarżą się mieszkańcy budynku.
Można już parkować przy przychodni
Były interwencje strażników. Były też mandaty. Teraz może już ich nie będzie, bo znak zakazu parkowania został przestawiony nieco dalej. Pacjenci parkujący przy przychodni przy ul. Dmowskiego przepisów już łamać nie muszą.
Znaku zakazu chciała spółdzielnia
Znak informujący o zakazie zatrzymywania się na ulicy Iwaszkiewicza w Piotrkowie został postawiony na wniosek Spółdzielni Mieszkaniowej „Barbórka” ustaliła Strefa FM.
Lawina mandatów za parkowanie przy przychodni
Strażnicy miejscy hurtowo wystawiają mandaty przy ul. Iwaszkiewicza w Piotrkowie. Obowiązujący tam od niedawna zakaz parkowania zmuszeni są łamać pacjenci przychodni przy ul. Dmowskiego.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat