Można już parkować przy przychodni

Wtorek, 21 maja 201310
Były interwencje strażników. Były też mandaty. Teraz może już ich nie będzie, bo znak zakazu parkowania został przestawiony nieco dalej. Pacjenci parkujący przy przychodni przy ul. Dmowskiego przepisów już łamać nie muszą.
Można już parkować przy przychodni

Od jakiegoś czasu pracownicy przychodni i pacjenci narzekali na znak zakazu parkowania i postoju, który pojawił się przy wjeździe na ul. Iwaszkiewicza. Zakaz uniemożliwiał parkowanie w bliskiej odległości od przychodni. Cierpieli na tym głównie niepełnosprawni pacjenci.

Po ostatnim zamieszaniu z wezwaniami do Straży Miejskiej (od początku maja było ich 25) Spółdzielnia Mieszkaniowa „Barbórka” (na wniosek której znak ustawiono) postanowiła go przestawić. Prezes Pietrucha podkreśla, że to doraźne rozwiązanie, do czasu, gdy parking przy przychodni zostanie rozbudowany.

 

>>CZYTAJ: Mandaty za parkowanie przy przychodni<<

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Szok ~Szok (Gość)23.05.2013 22:57

Zachowujesz sie tak jakbyś łaskę robił ze do pracy przychodzisz..Zwolnij miejsce dla kogoś kto rozumie ze dobro pacjentów jest najważniejsze. A ciebie na miejscu twojego szefa to bym spuściła w k.... u . Zmień prace lub zrób sobie lobotomie.przepraszam ale jak czytam podobne brednie to nie wytrzymuje. Miejsca SŁUZbowe sobie porobili a pacjent niech po chodnikach parkuje albo na pieszo zap.....la kpina!!!

00


praownik przychodni ~praownik przychodni (Gość)23.05.2013 11:38

"Szok" napisał(a):


Przychodnia jest dla pacjentów, ale jest też miejscem pracy, do którego mamy prawo przybyć, jak chcemy, tym bardziej, że mamy zapewnione (niestety tylko teoretycznie) miejsca parkingowe, które nikomu nic nie zabierają, bo są terenem "służbowym", który okoliczni mieszkańcy i pacjenci zajmują.
Po takich komentarzach mam ochotę przyjeżdżać dokładnie na tę godzinę, o której zaczynam pracę, parkować tam, gdzie jest miejsce (często kilkaset metrów dalej) i permanentnie spóźniać się. Jak chcą pacjenci parkować, to niech czekają!
Tego chcecie????
Co to za absurd, żeby

00


Szok ~Szok (Gość)22.05.2013 19:49

pytanie brzmi dla kogo jest ta przychodnia DLA zchorowanych ludzi czy dla pracowników przychodni ? Jest to oczywiście pytanie retoryczne. Pracownikowi przychodni radzę przyjechać autobusem dzięki czemu inwalida lub inny chory bedzie mógł zaparkować blisko przychodni.

00


P51 ~P51 (Gość)22.05.2013 11:18

"Pracownik-przychodni" napisał(a):
zakaz wjazdu za wyjątkiem pracowników


Zakazy wjazdu i parkowania na miejscach dla pracowników są nagminnie łamane wszędzie, gdzie tylko są ustanowione.
Jedynie parking wewnętrzny przy szpitalu na Rakowskiej jest pod tym względem w nieco normalniejszej sytuacji - pracownicy mają swoje przepustki dla auta i są one egzekwowane przy szlabanie wjazdowym.

00


Pracownik przychodni ~Pracownik przychodni (Gość)22.05.2013 10:19

Zacznijmy od tego, że mieszkańcy zostawiają samochody całodobowo na parkingu za przychodnią, gdzie jest zakaz wjazdu za wyjątkiem pracowników. Trzeba naprawdę przyjechać 25 minut wcześniej, żeby normalnie zaparkować rano. Zimą doskonale było widać, które auta są zasypane śniegiem po nocy, a które dopiero co wjechały! Także niech się "święta" wspólnota mieszkaniowa nie burzy, tylko zacznie od samych siebie!!!

00


beret beretranga21.05.2013 20:45

Cytuję:
Pacjenci parkujący przy przychodni przy ul. Dmowskiego przepisów już łamać nie muszą.

Przecież nigdy nie musieli. Czy w redakcji pracują idioci, którzy uważają brak możliwości wjechania do przychodni za zmuszanie do łamania przepisów?

00


Tomasz Sokalski-Radny RM ~Tomasz Sokalski-Radny RM (Gość)21.05.2013 16:51

W ubiegłym tygodniu zorganizowałem spotkanie,na które zaprosiłem Komendanta Straży Miejskiej, Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego oraz Radnego Jana Dziemdziorę. W spotkaniu brał udział także Leszek Józefacki- kierownik przychodni. Dzięki wspólnym działaniom znak został przesunięty dzieki czemu osoby niepełnosprawne mogą parkować blisko poradni. Uzgodniono także inne rozwiązania, które ułatwią parkowanie w pobliżu poradni.

00


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)21.05.2013 15:39

"" napisał(a):
A nie dało się od razu przestawić znaku, zanim SM wypisała kilkadziesiąt (kilkaset?) mandatów? Kto za tym stoi? Kto odda pieniądze tym kierowcom?


Lex retro non agit.
http://naszpiotrkow.blogspot.com/

00


? ~? (Gość)21.05.2013 12:28

A nie dało się od razu przestawić znaku, zanim SM wypisała kilkadziesiąt (kilkaset?) mandatów? Kto za tym stoi? Kto odda pieniądze tym kierowcom?

00


97-300 97-300ranga21.05.2013 11:45

Noo,to teraz dohtory będą spoglądać na swe wypasione fury zaparkowane tuż,tuż pod okienkiem.Może by było ciekawie zapytać najbliższych mieszkańców które autka parkują tam przez cały dzień?

00


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat