Sąsiad popełnił samobójstwo. Pozostał przykry problem

Piątek, 03 sierpnia 201814
W jednym z mieszkań przy ul. Iwaszkiewicza w Piotrkowie znaleziono zwłoki. 48-letni mężczyzna popełnił samobójstwo. Policję o wydobywającym się z mieszkania sąsiada fetorze powiadomił jeden z lokatorów. - W bloku jest niewyobrażalny smród, a prokuratura nie pozwala posprzątać mieszkania – skarżą się mieszkańcy budynku.
Sąsiad popełnił samobójstwo. Pozostał przykry problem

Ciało znaleziono 31 lipca. Jeden z lokatorów bloku wezwał policję, zaniepokojony fetorem wydobywającym się z mieszkania sąsiada. Po otwarciu lokalu okazało się, że 48-latek nie żyje. Funkcjonariusze komendy wezwali na miejsce prokuratora. - Zwłoki tego mężczyzny znajdowały się w fazie zaawansowanego rozkładu - mówi Jarosław Anioł z Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie Trybunalskim. - Na miejscu wykonane zostały czynności procesowe. Ciało zostało zabezpieczone, przeprowadzona zostanie sekcja zwłok. Prokuratura Rejonowa wszczęła w tej sprawie śledztwo, by wyjaśnić okoliczności zgonu.

 

Mimo że do tej tragedii doszło kilka dni temu, w bloku nadal unosi się przykry zapach. - Na telefony lokatorów z pytaniem o posprzątanie mieszkania administracja odpowiada, że prokuratura uniemożliwia posprzątanie, jednak rzeczy zostały stamtąd wyniesione - mówi nam jedna z mieszkanek bloku. - Smród jest tak niewyobrażalny, że nie da się przejść. Administracja nic nie robi, by rozwiązać ten problem. Choć jest to tragedia, nie da się mieszkać w tym bloku, w takich warunkach, w dodatku smród stoi w miejscu ze względu na wysokie temperatury oraz niesprzątanie mieszkania.

 

Po naszej interwencji prokuratura postanowiła skontaktować z administratorem budynku (piotrkowskim TBS-em), by jak najszybciej usunąć dokuczliwe dla lokatorów skutki ostatniego wydarzenia.

POLECAMY


Zainteresował temat?

7

0


Komentarze (14)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)08.11.2018 19:39

Ja nie wiem jak kurde można tak reagować na śmierć zmarłego (mojego wujka) jak nastolatek. Nie macie za grosz szacunku!!!

10


gość ~gość (Gość)05.08.2018 22:09

Jak by mi tak śmierdziało to bym sobie kupił inne mieszkanie i się przeprowadził a nie mieszkał w smrodzie.

09


gość ~gość (Gość)05.08.2018 02:05

To niech Tbs wynajmie firmę do specjalistyczną firmę na przecież z czego zapłacić, bierze
przecież duże pieniądze za tzw.czynsz i spłatę kredytu za mieszkanie. Dobrze że lokatorzy reagują na smród na klatce schodowej.

30


Henry ~Henry (Gość)03.08.2018 23:00

Żaden TBS nie poradzi sobie z tym problemem. Od tego są wyspecjalizowane firmy, posiadające fachowy personel i odpowiednią technologię do takich zadań.

120


gość ~gość (Gość)03.08.2018 17:26

Tego samego dnia była firma która opryskala mieszkanie ....a przykry zapach no cóż przy takich temperaturach będzie się utrzymywać...dziw mnie tylko że administracja nie zostawiła otwartego okna może to choć trosze przyspieszyloby wietrzenie lokalu

41


zzz ~zzz (Gość)03.08.2018 15:56

Wiadomość grubo spóźniona miejsce tragedii oczyszczone i okadzone

32


mietek ~mietek (Gość)03.08.2018 15:22

ludzie, to musi posprzątać firma specjalistyczna która a odpowiednie środki czyszczące a nie jakiś rysiek czy janek z TBS .Taka operacja kosztuje pewnie kilka tysi.

130


gość ~gość (Gość)03.08.2018 13:15

Ludziom to wszystko przeszkadza.

330


gość ~gość (Gość)03.08.2018 14:34

Tbs jak zwykle ściemnia i ma problem brak słów na tą administrację

111


gość ~gość (Gość)03.08.2018 12:25

To nie może straż pożarna ustawić wentylatorów okien otworzyć i przewietrzyć klatkę, mieszkanie itp ???

138


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat