Artykuły do tagu: Goście

Międzynarodowe spotkanie młodzieży w II LO
Uczniowie II LO w Piotrkowie gościli w środę, liczącą ponad 100 osób, delegację ze szkoły Golda Meir High School z miasta partnerskiego Ness Ziona w Izraelu.
Młodzi Mołdawianie bawili się w ośrodku Służby Więziennej w Sulejowie
Na zaproszenie Starostwa Powiatowego w Piotrkowie do Polski przyjechało na wakacje blisko pięćdziesięcioro dzieci z Mołdawii. Goście jeden dzień spędzili ze Służbą Więzienną.
Wolbórz będzie promowany w Tajlandii
Dziennikarze z Tajlandii przyjechali do Wolborza, aby poznać wielkanocne tradycje i kulturę naszego regionu. Celem wizyty azjatyckiej ekipy jest stworzenie spotu promującego Polskę.
Goście, goście, goście
Dariusz Cecotka, Piotr Stępień, Beata Skura, Ewa Sadzińska, Tomasz Stachaczyk, Beata Hołubowicz-Stachaczyk - oni wszyscy odwiedzili radiowe studio Strefy FM w galerii Focus Mall.
Niemcy na piotrkowskiej Starówce
Grupa 25 Niemców odwiedziła w środę nasze miasto. Ich wizytę zorganizowało Międzynarodowe Stowarzyszenie Policjantów, a gości witali wiceprezydent Piotrkowa Adam Karzewnik, radny Jan Dziemdziora oraz przedstawiciele naszej Komendy Policji.
Goście z Izraela w piotrkowskich szkołach
We wtorek, 18 listopada w ramach projektu "Zachować pamięć. Historia i kultura dwóch narodów" delegacja z miejscowości Nazareth Illit z Izraela (grupa około 180 osób) odwiedziła I i II LO w Piotrkowie.
21.03.2013 09:48
Zagraniczni goście

Na zaproszenie wójta gminy Aleksandrów oraz Stowarzyszenia Piliczanki na terenie gminy przebywali wolontariusze: Levan Khutsishvili z Gruzji oraz Alice Spisni z Włoch, którzy w ramach Wolontariatu Europejskiego i wymiany studenckiej studiują na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat