Artykuły do tagu: Classic

Święto Gminy Wola Krzysztoporska przed nami! Zagra m.in. zespół Classic
Już w sobotę (25.05.2024) Święto Gminy Wola Krzysztoporska. Dla zgromadzonej publiczności zagra zespół Classic i Zikoo. To nie wszystkie atrakcje przygotowane na 30 lecie Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej, w programie znajdą się atrakcje dla całych rodzin: spartakiada przedszkolaka, dyskoteka pod gwiazdami, mistrzostwa gminy w piłce nożnej, siatkowej i tenisie stołowym oraz zawody wędkarskie. Dla przybyłych gości czekać będzie wesołe miasteczko i ogródek gastronomiczny. Na imprezę zapraszają wójt, Rada Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej.
Znamy program święta gminy Wola Krzysztoporska
Okres wiosenno-letni obfituje w naszym regionie rokrocznie w liczne imprezy plenerowe. Nie inaczej jest tym razem, a pod koniec maja warto będzie wybrać się do Woli Krzysztoporskiej na święto gminy. Wśród licznych atrakcji znajdzie się między innymi występ gwiazdy wieczoru, czyli zespołu Classic.
Czas na męskie zakupy w Focus Mall w Piotrkowie
Męskie zakupy z reguły są szybkie i zdecydowane. Mężczyźni są jednak coraz bardziej świadomymi konsumentami, chcą wyglądać modnie. Łowy w piotrkowskim Focus Mall to świetne rozwiązanie dla panów w każdym wieku i o różnych gustach. Tym bardziej, że w dniach 11-19 lutego zakupy można połączyć z obejrzeniem unikalnej wystawy klasycznych marek aut, przed i po renowacji, przygotowanej przy współpracy z MBL Classics.
Ekogroszek w workach – jaki najlepiej wybrać?
Odpowiednio wysoka wartość opałowa, właściwa wilgotność, niska zawartość popiołu i siarki, no i oczywiście brak spieków – to najważniejsze właściwości, które wyróżniają dobry ekogroszek. Worki to z kolei najlepszy sposób kupowania i przechowywania opału, nawet jeśli luzem będzie on tańszy. Sprawdź, jaki ekogroszek w workach wybrać, żeby dostać najwyższą jakość w dobrej cenie.
Miły Pan porwał tłumy, podobnie jak Classic [FOTO, VIDEO]
Mieszkańcy naszego regionu, którzy postanowili wziąć udział w Dniach Gorzkowic świetnie się bawią, koncert Miłego Pana przyciągnął tłumy. Po autorze hitu "Małolatki" na scenie wystąpił Dejw, a o 21.00 rozpoczął się koncert gwiazdy wieczoru, czyli legendarnego zespołu Classic.
Dni Gorzkowic w rytmie disco polo
Classic ("To nie przyjaźń, tylko miłość", "Hej, czy ty wiesz"), Dejw ("Dołeczki, "Petarda") i Miły Pan ("Małolatki", "Królowa"), miłośnicy disco polo na pewno znają tych wykonawców i te utwory. Wszystkie te hity będzie można usłyszeć w najbliższą sobotę podczas XII Dni Gorzkowic. Z kolei w niedzielę wystąpi legendarny zespół Wilki.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat