Które szkoły w Piotrkowie są najlepsze? Istnieją różne kryteria ocen i zestawień. Te najbardziej miarodajne – średnie wyniki egzaminów końcowych – co roku prezentowane są na posiedzeniu Komisji Oświaty, Nauki, Kultury i Kultury Fizycznej w piotrkowskim Urzędzie Miasta. Liczby nie kłamią. Najlepsze piotrkowskie szkoły to: SP nr 12, Gimnazjum nr 4, III LO oraz ZSP nr 1.
W sobotnią noc nie tylko przedsiębiorcy świętowali. Swój bal mieli także piotrkowscy motocykliści. W restauracji Altamira odbył się III Karnawałowy Bal Motocyklisty.
Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego wyjaśniają okoliczności zgonu 30-letniej kobiety.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj, 26 lutego ok. godz. 7.40 na terenie gminy Wolbórz.
Wczorajszej nocy piotrkowscy przedsiębiorcy bawili się podczas balu charytatywnego zorganizowanego przez Regionalną Izbę Gospodarczą.
Ta porażka może zespół Piotrcovii kosztować bardzo wiele. W spotkaniu 21. kolejki sezonu zasadniczego Superligi PGNiG drużyna trenera Roberta Nowakowskiego przegrała na własnym boisku z wiceliderem rozgrywek - Vistalem Łączpolem Gdynia 25:28 (17:15). Piotrcovia spadła na piąte miejsce w tabeli.
- To tak jakby dziś terrorystów z Al-Kaidy ubrać w togi i posadzić za stołem sędziowskim. W takim systemie sądzono generała Fieldorfa... – mówił Andrzej Rzepliński, szef Trybunału Konstytucyjnego.
Marek Mazur od 1 marca będzie dyrektorem łódzkiego oddziału Agencji Rynku Rolnego - W środowisku rolników obracam się od zawsze i bliskie są mi ich problemy - mówi Marek Mazur.
W jej zasobach mieszka prawie 14 tysięcy osób. W jej budynkach funkcjonują szkoły, sklepy, markety, obiekty sportowe, od niedawna nawet galeria. Dziś w piotrkowskim hotelu Agat Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Juliusza Słowackiego obchodziła 30-lecie swojego istnienia.
Policjanci zatrzymali 52-letniego mieszkańca gminy Wolbórz, który nielegalnie pobierał prąd poza urządzeniem pomiarowym.