Artykuły do tagu: egzamin

Wypadek podczas egzaminu na prawo jazdy. Kursant przewieziony do szpitala. Groźne zdarzenie na skrzyżowaniu Sikorskiego i Kostromskiej
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w środę przed południem. Na skrzyżowaniu ulicy Kostromskiej i Al. Sikorskiego w Piotrkowie zderzyły się dwa pojazdy: osobowy mercedes i motocykl marki suzuki. Wypadek miał miejsce podczas egzaminu przeprowadzanego przez WORD. Zdający został przewieziony do szpitala.
Znamy szczegółowe wyniki matur. Jak wypadły szkoły w Piotrkowie i powiecie?
Najlepsze wyniki osiągnęli uczniowie z I i III Liceum Ogólnokształcącego - 99% , niewiele gorsi byli maturzyści z II LO - 97% . Wśród piotrkowskich techników najlepiej wypadło Technikum Mechaniczno-Elektrycznego ZSP nr 1. W powiecie piotrkowskim największy procent ogólnej zdawalności mieli uczniowie z technikum w Czarnocinie. Uczniowie z technikum w Wolborzu uzyskali najlepszy średni wynik z języka polskiego. Szkoła średnia w Bujnach może pochwalić się dobrym średnim wynikiem z ustnego egzaminu języka polskiego, natomiast technikum w Szydłowie uzyskało najlepsze średnie wyniki z matematyki i języka angielskiego.
Znamy wyniki egzaminów ósmoklasistów w Piotrkowie i powiecie [Aktualizacja]
Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała wyniki egzaminów ósmoklasistów dla całej Polski. W powiecie najlepsze wyniki uzyskali uczniowie z gminy Grabica. Jak poradziły sobie dzieci z pozostałych gmin i Piotrkowa Trybunalskiego? Która szkoła w Piotrkowie wypada najlepiej?
Trzy dni zmagań ósmoklasistów
We wtorek (14.05.2024) w całej Polsce punktualnie o godzinie 9 ruszył egzaminy ósmoklasistów w szkołach podstawowych. To pierwszy obowiązkowy test w ich życiu, test z języka polskiego rozpoczyna trzydniowy maraton egzaminacyjny. Czy w piotrkowskich szkołach panuje nerwowa atmosfera?
Maturzyści zmagali się z matematyką
Dziś (08.05.2024) abiturienci przystąpili do egzaminu dojrzałości matematyki na poziomie podstawowym. Ambitni uczniowie spierać się będą z poziomami rozszerzonymi egzaminów z języka kaszubskiego, łemkowskiego, łaciny i kultury antycznej.
Maturzyści wystartowali!
Maturzyści w całym kraju rozpoczęli dzisiaj (07.05.2024) egzaminacyjny maraton. Również w Piotrkowie Trybunalskim setki abiturientów mierzą się z pierwszym z wyzwań. Nasz reporter odwiedził uczniów, którzy oczekiwali na rozpoczęcie egzaminu.
Stres przed egzaminem utopił w alkoholu
31-latek z Radomska przystąpił do egzaminu na prawo jazdy pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało 2,5 promila. Była to 7 próba zdobycia przez 31-latka prawa jazdy. Jak powiedział policjantom, chciał w ten sposób się odstresować.
Studniówkowego maratonu ciąg dalszy. Zoabcz, jak bawili się maturzyści II LO w Piotrkowie
Sezon studniówkowych imprez powoli dobiega końca. Jako jedni z ostatnich w regionie piotrkowskim świętowali maturzyści II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie.
Matury poprawkowe już za nimi
Wtorkowe przedpołudnie w szkołach średnich w całym kraju upłynęło pod znakiem poprawkowych egzaminów maturalnych. W Piotrkowie najwięcej egzaminacyjnych arkuszy drugiej szansy rozdano w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1, potocznie zwanym TPS-em.
Wyniki egzaminu ósmych klas. Jak wypadły poszczególne szkoły?
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna przygotowała szczegółowy raport na temat wyników egzaminu ósmoklasistów. Na jego podstawie opracowaliśmy zestawienie, przedstawiające wyniki osiągnięte przez piotrkowskie szkoły.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat