Advertisement

Artykuły do tagu: studniówka

Odtańczyli poloneza i zakończyli studniówkowy maraton
W sobotę, 18 lutego, na parkiet jednej z bełchatowskich sal wyszli uczniowie III LO w Piotrkowie. To ostatni weekend karnawału i tym samym koniec studniówkowych imprez.
Poloneza czas zacząć! Jako pierwszy ZSP nr 6
Sezon studniówkowy właśnie się rozpoczął. Pierwszą szkołą średnią w Piotrkowie, która świętuje jest Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6.
Porwani w wir studniówkowego szaleństwa
Studniówka to jedno z ważniejszych wydarzeń dla uczniów szkoły średniej. W miniony weekend odbył się bal studniówkowy Technikum TEB Edukacja. Na jednej z piotrkowskich sal bankietowych bawiło się około 100 osób.
Studniówki w Piotrkowie? Tak, choć nie wszędzie
Przygotowania do studniówek idą pełną parą, a niektórzy mają je już nawet za sobą. Wszystko wskazuje na to, że pozostałym tegorocznym maturzystom uda się odtańczyć poloneza. Okazuje się jednak, że w Piotrkowie Trybunalskim nie wszystkie szkoły zdecydowały się na zorganizowanie właśnie takiego balu.
Poloneza czas zacząć, czyli studniówki 2018
Styczeń to miesiąc należący do maturzystów. Za sto dni czeka ich egzamin dojrzałości, ale teraz królują na parkietach.
Czekali na nią ponad 30 lat
Trwa sezon studniówkowy, niektórzy uczniowie piotrkowskich szkół ten bal mają już za sobą, jeden z nich był jednak szczególny, w sobotę byli uczniowie piotrkowskiego "Chrobrego" wzięli udział w studniówce, której nie pozwolono im zorganizować w 1982 roku.
Studniówka po 34 latach, czyli powrót do przeszłości uczniów „Chrobrego”
Jak mówili tak zrobili. Już wkrótce studniówka byłych uczniów "Chrobrego".
W 1982 roku z powodu wprowadzenia stanu wojennego uczniowie czterech klas I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim nie wzięli udziału w studniówce. Nie chcieli z niej jednak zrezygnować i po latach postanowili zorganizować zaległy bal studniówkowy.
Organizują studniówkę po 34 latach
W stanie wojennym się nie udało, teraz próbują nadrobić stracony czas. Byli uczniowie "Chrobrego" właśnie przygotowują się do studniówki, której nie pozwolono im zorganizować w 1982 roku.
Najlepsze miejsce na studniówkę
Przez lata tylko w szkołach, ale mniej więcej od roku 2000 - już tylko w lokalach. Gdzie znajduje się najlepsze miejsce na zorganizowane studniówki w naszym regionie?
Za studniówkę płacą tylko uczniowie
Bal studniówkowy to nie tylko szampańska zabawa i niesamowite wspomnienia, ale również ogromne wydatki - głównie dla rodziców. Opłata za samą organizację imprezy to już niemałe pieniądze, a gdzie tu dopiero czarujące makijaże, wyrafinowane fryzury i niezwykłe suknie?
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat