TERAZ2°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Umiarkowana
reklama

Wydadzą 10 milionów więcej niż planowali

JaKac1
JaKac1 śr., 29 lutego 2012 14:29
O ponad 10 milionów złotych więcej planują wydać władze miasta Piotrkowa niż wcześniej zakładał budżet.
Zdjęcie
Autor: fot. archiwum

O powody takiego wzrostu wydatków pytał na dzisiejszej sesji Tomasz Sokalski. W atmosferze krzyków i manifestacji ze strony społeczności IV LO, która licznie zebrała się przed magistratem. W sali obrad na pytanie radnego próbowała odpowiedzieć skarbnik miasta Wiesława Łuczak.

- Wzrosną wydatki związane z ochroną środowiska w gminie – o prawie 20 tysiące złotych (po stronie wydatków bieżących).  Wzrosną również wydatki inwestycyjne (majątkowe) – o prawie 10 mln – zaznaczyła skarbnik. (Wydatki inwestycyjne mają przynosić efekty w przyszłości i służą powiększaniu majątku publicznego – przyp. red.)

Radni przegłosowali zmiany budżetowe. Więcej na temat sesji w serwisach lokalnych Strefy FM i czwartkowym numerze (9) „Tygodnia Trybunalskiego”.

 

(Strefa FM)

Podsumowanie

    Komentarze 24

    reklama

    Dla Ciebie

    2°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio