Do 24 czerwca przyjmowane są projekty do budżetu obywatelskiego 2020. Do tej pory do Urzędu Miasta w Piotrkowie wpłynęła tylko jedna propozycja. Do dyspozycji mieszkańców jest 2 mln 400 tys. złotych.
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
- Minął już prawie miesiąc odkąd piotrkowianie mogą składać swoje pomysły do budżetu obywatelskiego – mówi Jarosław Bąkowicz z piotrkowskiego magistratu. - Wpłynął dopiero 1 projekt, a złożyli go mieszkańcy osiedla Szczekanica. Jest to pomysł z ubiegłorocznej edycji BO, który niewielką liczbą głosów przegrał w głosowaniu.
Projekt „Szczekanica Central Park" zakłada stworzenie miejsca do rekreacji i integracji dla mieszkańców osiedla Szczekanica przy ul. Rzecznej na terenie obecnego placu zabaw.
Komentarze 14