W środę (29.12.2021) w całej Polsce potwierdzono 15 571 nowych zakażeń COVID-19. Mamy też 794 przypadki śmiertelne, a to najwięcej od połowy kwietnia bieżącego roku. W województwie łódzkim mamy 999 kolejnych zakażonych. A jak wygląda sytuacja w Piotrkowie Trybunalskim, powiecie piotrkowskim i w okolicy?
Autor: fot.: freepik.com
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
W Piotrkowie odnotowano minionej doby 28 nowych przypadków COVID-19, jedna osoba zmarła. W powiecie jest 25 kolejnych zakażonych i trzy potwierdzone zgony.
W naszym regionie najwięcej nowych zakażeń (56) jest w powiecie bełchatowskim, gdzie trzy osoby zmarły. Najmniej potwierdzonych przypadków mamy na ziemi opoczyńskiej (13), z której pochodzi jednak aż 9 ofiar COVID-19. Poza tym 47 kolejnych chorych jest w powiecie radomszczańskim (2 zgony), a 34 w tomaszowskim (4 zgony).
Sytuację covidową wszystkich powiatów województwa łódzkiego przedstawia poniższa tabela:
Komentarze 48