Advertisement

Znów chcą ratować życie

ePiotrkowRegion Wtorek, 24 stycznia 20230
Przed nami pierwsza w tym roku akcja cyklu #WolbórzRatujeŻycie. Drogocennym darem, jakim jest krew, będzie można się podzielić w niedzielę (29.01.2023), a organizatorzy poinformowali, że tym razem zbiórka będzie dedykowana dla druha OSP, Arkadiusza Biadunia.
fot.: materiały organizatora fot.: materiały organizatora

Już w najbliższą niedzielę między 9.30 a 13.00 krwiodawcy będą mogli dołączyć do zbiórki krwi przy ul. Świętokrzyskiej 5 w Wolborzu. Będą tam na nich czekać  gorąca zupa, słodki poczęstunek,  herbata i kawa. Planowane jest także wspólne ognisko.

Zbiórkę przeprowadzimy ze wskazaniem dla Arkadiusza Biadunia, druha z OSP Starowa Góra. Strażak ochotnik na co dzień pomagał innym, a dziś sam potrzebuje pomocy. Z góry dziękujemy wszystkim partnerom oraz krwiodawcom, którzy podają pomocną dłoń w organizowaniu naszego przedsięwzięcia - mówi Łukasz Wróbel, jeden z organizatorów wydarzenia. 


Akcje # WolbórzRatujeŻycie na stałe wpisały się w kalendarz działań na terenie powiatu piotrkowskiego. W 2022 roku zarejestrowało się podczas nich 240 osób, a 210 krwiodawców oddało krew. Udało się dzięki temu zebrać 94,5 litra krwi.

 


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat