Reklama

Utwardzą ulicę Goździków

UM Piotrków Trybunalski Czwartek, 12 maja 202212523
Na ulicy Goździków w Piotrkowie Trybunalskim powstanie tymczasowa droga z podbudową z kruszywa, która umożliwi dojazd do działek nabytych przez mieszkańców w ramach programu „Działka pod budowę domu za 50% ceny”. W Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta zakończyło się postępowanie przetargowe na wyłonienie wykonawcy.

Ładuję galerię...

Ulica Goździków, znajdująca się w rejonie ulic Bosmańskiej i Kajakowej na osiedlu Wierzeje, na razie jest drogą polną. Niebawem to się zmieni.

Będzie to tymczasowa droga z podbudową z kruszywa umożliwiająca dojazd do znajdujących się przy niej działek. Właśnie wyłoniliśmy firmę, która wykona to zadanie - informują pracownicy ZDiUM, i dodają. - Przetarg obejmował również wykonanie, w identycznej technologii, ul. Hortensji. Celem inwestycji jest umożliwienie mieszkańcom dojazdu do posesji zlokalizowanych przy tych dwóch drogach.

W ciągu najbliższych dni zostanie podpisana umowa z firmą PEUK S.A, która wygrała postępowanie. Na przeprowadzenie prac na ulicy Goździków i Hortensji wykonawca będzie miał 2 miesiące od daty podpisania dokumentów. Koszt inwestycji to ponad 166 tys. zł.


Zainteresował temat?

1

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dekkers ~dekkers (Gość)12.05.2022 21:20

Dzisiaj jechałem ul. wiatraczną - MASAKRA!!!!!!!!!!! dziura na dziurze dziurą pogania....

20


Piotrkowianin Piotrkowianinranga12.05.2022 21:52

A nie lepiej byłoby położyć płyty betonowe albo trylinkę zdjętą z remontowanych ulic?

20


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat