Advertisement

Uderzyła w auto i o mało nie staranowała przejazdu kolejowego

PolicjaRadomsko Niedziela, 26 marca 20237
Przed przejazdem kolejowym na ul. Kraszewskiego w Radomsku doszło do kolizji z udziałem nietrzeźwej mieszkanki powiatu pajęczańskiego. Za wykroczenie kobieta została ukarana mandatem w wysokości 2500 złotych, a za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.
fot.: freepik.com / zdjęcie ilustracyjne fot.: freepik.com / zdjęcie ilustracyjne

Patrol ruchu drogowego radomszczańskiej komendy policji został skierowany w rejon przejazdu kolejowego na ul. Kraszewskiego w Radomsku. O sytuacji powiadomił pracownik kolei, który wraz z pokrzywdzonym nie pozwolili 42-letniej kierującej peugeotem odjechać z miejsca.

Jak ustali policjanci, kobieta jadąc za fordem transitem, nie zachowała bezpiecznej odległości i najechała na jego tył. Chwilę potem kierowca forda zauważył, że siedząca za kierownicą kobieta, nie miała zamiaru się zatrzymać i jedzie w stronę zapór kolejowych, które akurat były opuszczane. Mężczyzna zdążył wybiec ze swojego auta i podbiegł do peugeota. Po otwarciu drzwi od razu wyczuł woń alkoholu od kierującej. Pokrzywdzony wraz z pracownikiem kolei dopilnowali, by kobieta nie odjechała w tym stanie, a jej auto przepchnęli na pobocze, by nie utrudniało ruchu. Po przebadaniu okazało się, że 42-latka miała ponad promil alkoholu w organizmie. W tym stanie jeździła po mieście. Co gorsza tak nieodpowiedzialnym zachowaniem mogła doprowadzić do tragedii, gdyż jechała wprost na opuszczane zapory - mówi asp. Agnieszka Kropisz z KPP w Radomsku.

 

Za spowodowanie kolizji kobieta została ukarana mandatem karnym w wysokości 2500 złotych, a za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i utrata uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgrywus ~Zgrywus (Gość)26.03.2023 11:04

W tym wieku powinna wiedzieć że siadając za kółko nie daje się w szyję

70


Greta T. ~Greta T. (Gość)26.03.2023 10:19

Jest parytet i równouprawnienie społeczne? Jest. Więc w czym problem?

41


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)26.03.2023 00:23

Polskie kobitki stają się coraz bardziej ostrzejsze i bojowe. Przyczynia się do tego gorzałka spożywana z powodu nerwów, bo trwa wojna na Ukrainie, no i wojna polskiej szlachty, zainstalowanej w sejmie najjaśniejszej Rzeczypospolitej. Ludziska oglądają i słuchają, jak się posłowie wzajemnie okładają inwektywami, a czasami i ręcznie, więc wcale się nie dziwię, że Polki stają się coraz bardziej nerwowe i sięgają po procenty, aby pozbawić się stresu.

70


go?ć_teresa ~go?ć_teresa (Gość)26.03.2023 09:26

To po co tak nagle i szybko opuszczajom??!

31


Zygmunt 3 Faza ~Zygmunt 3 Faza (Gość)26.03.2023 07:05

Baby,ehhhh te Baby
My Was kochamy

32


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat