Advertisement

Twórczy warsztat szycia w Miejskim Ośrodku Kultury

Środa, 20 września 20232
Uczestnicy warsztatów szycia artystycznego w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie przygotowują stroje dla aktorów. Kostiumy wykorzystane zostaną przez bohaterów spektaklu "Zemsta" Aleksandra Fredry.

Ładuję galerię...

Warsztaty z szycia artystycznego zorganizowane są w ramach programu Edukacja Kulturalna pn. "Zemsta" Aleksandra Fredry w 230. rocznicę urodzin ojca komedii polskiej". Jednak to to nie jedyne warsztaty, które odbywają się w ramach tego projektu. 

Są to warsztaty łączące pokolenia. Biorą w nich udział dzieci, seniorzy, a także osoby niepełnosprawne. Zaplanowaliśmy warsztaty plastyczne, na których tworzona jest scenografia. Natomiast na warsztatach z szycia artystycznego powstają stroje do przedstawienia. Zaplanowaliśmy warsztaty technik filmowych i fotografii oraz zajęcia teatralne. Końcowym efektem wszystkich prac będzie wystawienie etiudy nawiązującej do "Zemsty" Aleksandra Fredry - wylicza Elżbieta Jarszak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury.

Cały program Edukacji Kulturalnej dofinansowany jest ze środków pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_kinga ~goœć_kinga (Gość)20.09.2023 16:01

a co to za sprzęt mają te panie? ale maszyny

10


gian ~gian (Gość)20.09.2023 13:16

Ciekawe to będą te zajęcia z techniki filmowej i fotografii:)

30


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat