Advertisement

Strażacy gasili samochód

Strefa FMRegion Wtorek, 10 stycznia 20235
Strażacy z Przygłowa i Piotrkowa interweniowali we wtorkowe popołudnie we Włodzimierzowie. Na ulicy Kasztanowej doszło do pożaru samochodu osobowego, którym podróżowały dwie osoby.

Ładuję galerię...

Około godziny 18 informację o pożarze otrzymali strażacy z PSP w Piotrkowie. Na miejsce zdarzenia wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Przygłowa i Piotrkowa. Jak informują strażacy z KSRG OSP Przygłów, ogień wydobywał się z dolnej części komory silnika samochodu.

 

Dzięki błyskawicznej interwencji strażaków, pożar został szybko ugaszony, a tym samym udało się zminimalizować straty. Strażacy kontrolowali temperaturę uszkodzonego pojazdu za pomocą kamery termowizyjnej.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ja ~ja (Gość)11.01.2023 11:33

Jak paliła się Tesla to mówiono już o tym w nagłówku, jak pali się Volkswagen to nawet słowem się o tym nie wspomną... mam wrażenie że jeżeli Tesla stała się takim chłopcem do bicia, dla dziennikarzy... inne auta też mają wypadki i się palą, ale jak coś się przydarzy Tesli to jest o tym trąbione wszędzie gdzie tylko można... mimo iż autopilot Tesli jest 10-ktronie bardziej bezpiecznym kierowcą niż człowiek to każdy wypadek tegoż autopilota urasta w mediach do rangi katastrofy lotniczej...

24


Nioska ~Nioska (Gość)11.01.2023 07:55

Dobrze że nie było policji, bo by chcieli pewnie pokazać poszkodowanym innego koguta.

50


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat