Advertisement

Spotkanie gimnazjalistów z okazji Dnia Walki z AIDS

Strefa FM Środa, 01 grudnia 20103
Dziś obchodzimy Światowy Dzień Walki z AIDS. Z tej okazji w piotrkowskim Gimnazjum nr 1 zorganizowano spotkanie, w którym wzięli udział gimnazjaliści z kilku piotrkowskich placówek oświatowych.

Podczas spotkania młodzież mogła wysłuchać prelekcji dotyczącej HIV i AIDS, z której można było się dowiedzieć, że w samym województwie łódzkim z tą chorobą zmaga się niemal 900 osób. - Dzięki takim warsztatom dowiedzieliśmy się, jak unikać tej groźnej choroby - mówili po spotkaniu gimnazjaliści.

W Polsce z wirusem HIV zmaga się niemal 13 tysięcy osób. Ponad dwa tysiące z nich zachorowało na AIDS.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Lola ~Lola (Gość)01.12.2010 17:58

Ty wyborcaPT, nie zalecaj naszym kochanym mieszkańcom tak purytańskich i pokutniczych zasad bytowania na tym łez padole. Jakoś muszą sobie to mizerniuchne piotrkowskie życie urozmaicać. Jaka szklanka wody? Jakie zamiast?
Nie czytałeś, że targi ślubne Altamira organizuje? To jakie to mają być małżeństwa? Białe? Nieskalane? Niepokalane?
---
Ty pisz konkretnie o nadmiernym rozpasaniu seksualnym. Ale do licha nie każ zalewać testosteronu wodą święconą, bo jeszcze Piotrkowianie stłamszą w sobie popędy i będą łazić napompowani hormonami. A wiesz... do wściekłego bez kija nie podchodź.

00


wyborcaPT ~wyborcaPT (Gość)01.12.2010 17:10

"Lola" napisał(a):
Dzieci miały prelekcję, a my? Ludzie dojrzali, w kwiecie wieku to co?


My - rekolekcje!

"Lola" napisał(a):
Gdzie jaki odczyt, gdzie jakaś inicjatywa uświadamiająca? Nic, cisza.


A co ma być? Cisza. Jaka prelekcja? Jaki odczyt? Jaka akcja uświadamiająca?
A po co? Komu? Na co?
Jedynym skutecznym sposobem (i tanim!) na uniknięcie tej groźnej choroby są środki antykoncepcyjne, z których najtańszym i zawsze dostępnym jest... szklanka wody. Oczywiście, zaraz padną te same pytania: przed czy po? ZAMIAST!
PS A co do tego TSA. One na tej scenie jak tak wyją i tak tymi kudłami trzepią, to pewnie już też zarażone, nie?

00


Lola ~Lola (Gość)01.12.2010 16:25

Dzieci miały prelekcję, a my? Ludzie dojrzali, w kwiecie wieku to co? Gdzie jaki odczyt, gdzie jakaś inicjatywa uświadamiająca? Nic, cisza.
A w Łodzi ludzie dziś będą się bujać w rytm muzyki TSA i to właśnie z okazji Dnia walki z AIDS. U nas jak zwykle wielkie nic.

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat