Advertisement

"Śpiewajcie i grajcie Mu". Noworoczny koncert w Moszczenicy

ePiotrkowRegion Czwartek, 29 grudnia 20220
Jazzowo, instrumentalnie, ale i ludowo będzie podczas Koncertu Noworocznego, który już w przyszłą sobotę odbędzie się w Moszczenicy.

Koncert odbędzie się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu. w trakcie koncertu będzie można usłyszeć polskie kolędy i pastorałki w aranżacji ludowej  oraz jazzowej, ale prezentujący się artyści wystąpią także z własnym programem. 

 

 

Po raz pierwszy na scenie zagra dziecięcy zespół instrumentalny z GOKiS pod kierunkiem Pawła Filipka, instruktora muzyki GOKiS. Przez zgromadzoną publicznością wystąpi także zespół Standard JAZZY, który w Moszczenicy gościł już podczas listopadowych zaduszek jazzowych. Tym razem zaprezentuje on utwory świąteczne, ale w aranżacji jazzowo - swingowej. Pojawią się także standardy jazzowe. 

 

Na finał zagra Kapela Ludowa Tkacze, która wykona kolędy staropolskie i ludowe pastorałki oraz pieśni ludowe ziemi piotrkowskiej.

 

Podczas koncertu na scenie pojawi się także wójt Marceli Piekarek, który złoży mieszkańcom  życzenia noworoczne oraz opowie o planach i inwestycjach gminy na 2023 r.

 

Początek koncertu o godz. 17:00.

 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat