Advertisement

Setki serc połączyły się dla małej Hani

ePiotrkowRegion Niedziela, 15 stycznia 20230
Wyjątkowy koncert odbył się w sobotę (14.01.2023) w w Szkole Podstawowej w Gorzkowicach. Jego organizatorami byli gminni radni, a na scenie zaprezentowały się dzieci i młodzież z Gorzkowic. Wszystko to w szczytnym celu.

Ładuję galerię...

Wydarzenie zostało zorganizowane z myślą o 9-letniej Hani, u której zdiagnozowano rozlanego guza pnia mózgu.

Zorganizowaliśmy ten koncert charytatywny, a dziś szczególnie otwieramy nasze serca dla naszej mieszkanki, 9-letniej Hani. Jej choroba wymaga rehabilitacji, która jest niezwykle kosztowna. Koncert występy artystyczne i wszystko wokół sprowadza się do tego by zabrać jak najwięcej datków na rzecz dziewczynki - mówi Aneta Karbowiak, przewodnicząca Rady Gminy Gorzkowice.

Obok występów dzieci i młodzieży, pokazu przygotowanego przez Zespół Pieśni i Tańca Gorzkowice, a także dźwięków serwowanych przez tamtejszą Gminną Orkiestrę Dętą, nie mogło też zabraknąć pań z kół gospodyń wiejskich. Zadbały one o to, aby podczas imprezy pod dostatkiem było smakołyków, które można było kupić i tym samym wesprzeć małą Hanię.

 

Jeśli i wy chcielibyście to zrobić zapraszamy na stronę zbiórki pieniędzy dla dziewczynki.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat