Advertisement

Rywalizowali o Puchar Wójta

ePiotrkowRegion Czwartek, 28 lipca 20222
W Aleksandrowie odbył się Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Aleksandrów. Zawodnicy biorący udział w wydarzeniu zmierzyli się w dwóch kategoriach: ,,rodzic + dziecko” oraz ,,open – kobieta + mężczyzna”.
Fot. UG Aleksandrów Fot. UG Aleksandrów

Rozgrywki były bardzo zacięte. Po rozegraniu wszystkich spotkań okazała się, że w pierwszej kategorii najlepsi byli Łukasz i Antoni Przybył. Drugie miejsce zajęli Sebastian i Antoni Natkańscy, a trzecie Wojciech i Daniel Jasion.

W kategorii ,,open - kobieta + mężczyzna” pierwsze miejsce zajęli: Magdalena Gwarda i Hubert Klat, na drugim miejscu sklasyfikowano Klaudię Gwarda i Kamila Nowakowskiego, a trzecie miejsce wywalczyli: Aleksandra Szamburska i Patryk Paras.

 

Podsumowania turnieju oraz uroczystego wręczenia dyplomów, pucharów i nagród rzeczowych dokonali: Paweł Mamrot – wójt gminy Aleksandrów, Łukasz Przybył - prezes LKS ,,Błysk” Aleksandrów oraz Mirosław Rypel - animator sportu.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mieszko ~Mieszko (Gość)08.08.2022 23:40

Czy to był turniej dla urzędników i ich rodzin? A gdzie mieszkańcy gminy Aleksandrów?

00


Ja ~Ja (Gość)28.07.2022 17:28

I oczywiscie nie bylo innego namiotu tylko jede w slusznych kolorach juz na wymioty zbiera jak widze polaczenie tych 2 kolorow

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat