Advertisement

Piotrkowskie „JASKÓŁKI” z medalami

ePiotrkow Poniedziałek, 21 listopada 20221
Ponad tysiąc tancerzy, 235 choreografii w wykonaniu formacji, duetów i solistów z całej Polski można było podziwiać w minioną sobotę (19.11.2022) na XVI Ogólnopolskim Turnieju Tanecznym „Taneczne Pejzaże” w Górze Kalwarii. Medale z tej imprezy przywiozły piotrkowskie "Jaskółki".

Ładuję galerię...

Jurorzy po wielogodzinnych prezentacjach wyłonili najlepszych wykonawców festiwalu, podkreślając bardzo wysoki poziom choreografii. Rywalizowano w kategoriach: modern, show- dance, jazz oraz innych formach tanecznych z podziałem na 4 kategorie wiekowe. Tancerze zachwycali nowatorskimi rozwiązaniami, świetnym warsztatem a dopełnieniem były kostiumy, muzyka i scenografia.

 

Świetnie zaprezentowały się piotrkowianki z Akademii Tańca Sportowego „JASKÓŁKI”, które zostały wysoko ocenione przez sędziów i zdobyły medale zarówno solo, w duetach jak i w formacjach.

 

Złote medale zdobyli: Antonina Jarzębska (kat. SOLO Show-Dance Młodzież), Weronika Malinowska i Alicja Chybała (kat. Show Dance Junior), Zespół Taneczno-Akrobatyczny "AEROBIK" (Show Dance Młodzież)

 

Srebro wytańczyli: Julia Gaj (SOLO Show Dance Junior), Antonina Jarzębska i Julia Gaj (DUETY Show Dance Młodzież)

 

Brąz przypadł Zespołowi Tanecznemu „PERŁA” Show Dance Juniorzy.

 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gosc8 ~Gosc8 (Gość)21.11.2022 13:11

Super dziewczyny.Nie mogło być inaczej.

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat