OREADA zaprasza na koncert urodzinowy!

Region Niedziela, 16 kwietnia 20233
OREADA działa już 7 lat i z tej okazji serdecznie zaprasza do wspólnego świętowania urodzin, które odbędą się 22 kwietnia w „Obiecana Cafe” w Łodzi (ul. Piotrkowska 295, Ogrody Geyera). Podczas urodzinowego koncertu usłyszymy nowe kompozycje, ale też piosenki znane (część z nich w nowych aranżacjach). Ponadto OREADA na scenę zaprosi wyjątkowych gości.
mat.: OREADA mat.: OREADA

Jeszcze w trio, pod nazwą Oreada i Paduchy (nimfa górska i zbiry), pochodząca z Moszczenicy grupa po raz pierwszy zaprezentowała się światu w marcu 2016 roku podczas łódzkiej YAPY, czyli Ogólnopolskiego Studenckiego Przeglądu Piosenki Turystycznej. Pierwsze wystąpienie od razu przyniosło zespołowi II miejsce oraz nominacje do udziału w kolejnych konkursach i festiwalach skupiających się na polskiej piosence autorskiej. Aktualnie OREADA składa się z sześciu osób i na swoim koncie ma epkę (2017 r.), album pt. „Mówili mi ludzie” (z tytułem Łódzkiej Płyty Roku 2020) oraz ponad 160 koncertów na scenach radiowych, klubowych i festiwalowych.


Podczas urodzinowego koncertu w Obiecanej OREADA podsumuje siedem lat swojej działalności nie tylko słowem mówionym, ale i piosenką. Styl zespołu cały czas ewoluuje, więc nowe utwory z pewnością będą zapowiedzią drugiego albumu grupy OREADA.

 

Zespół zachęca do udziału w tym wydarzeniu, a także do słuchania jego twórczości w serwisach streamingowych, w których dostępna jest cała płyta OREADY, a od 14 kwietnia 2023 roku również „LEŚNA LIVE SESJA”.

 

mat.: OREADA

 


 

 

Więcej informacji:
Facebook: https://www.facebook.com/oreada
Strona internetowa: http://oreada-art.pl/
Instagram: https://www.instagram.com/_oreada
YouTube: https://bit.ly/lesnasesja_glos
Streaming: https://li.sten.to/OreadaStreaming

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Leonardo ~Leonardo (Gość)16.04.2023 10:50

Ja i moi przyjaciele na pewno wpadniemy. Tylko gdzie kupić takie ładne ozdobne koszule?

30


Niewolnik z magazynu ~Niewolnik z magazynu (Gość)16.04.2023 10:17

A co to zmieni w moim życiu?

11


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat