Advertisement

Nocny turniej plażowej siatkówki

OSiR Piątek, 16 lipca 20211
Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na VI nocny turniej plażowej siatkówki kobiet i mężczyzn "OSiR Nocą". Impreza potrwa dwa dnia - w piątek oraz sobotę i odbędzie się na boiskach plażowych Ośrodka przy ul. Belzackiej 108/110.
fot. pixabay.com / dimitrisvetsikas1969 fot. pixabay.com / dimitrisvetsikas1969

Turniej siatkówki plażowej kobiet w dniu 16 lipca ( piątek) rozpocznie się o godzinie 19:00. Z kolei rywalizację panów w plażowej siatkówce zaplanowano dzień później, czyli w dniu 17 lipca (sobota). Podobnie jak w przypadku pań, początek zmagań zaplanowano na godzinę 19:00.

Regulamin VI turnieju "OSiR Nocą" znajdziecie na stronie www.osirpiotrkow.pl. Niestety zapisy już się zakończyły. 

 

W piłce siatkowej na boisku występuje dwóch zawodników. Gra się do dwóch wygranych setów do 21 pkt., wygrana drużyna musi mieć dwa punkty przewagi. W razie stanu po 1 w setach, rozgrywana jest trzecia partia, którą toczy się na takich samych zasadach, tyle że do 15 pkt. Od roku 1996 jest to dyscyplina olimpijska.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)17.07.2021 10:08

Bylem,widzialem,napatrzylem sie na tylki.

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat