Nabór wniosków o udzielenie dotacji przedłużony

Urząd Gminy Wola KrzysztoporskaRegion Sobota, 01 kwietnia 20237
Do 7 kwietnia przedłużono nabór wniosków w ramach programu dotacji na wymianę tzw. kopciuchów w gminie Wola Krzysztoporska. Samorząd przeznaczył w budżecie na ten cel 300 tysięcy złotych.
fot. pixabay.com fot. pixabay.com

Osoby zainteresowane taką inwestycją będą mogły otrzymać nawet pięć tysięcy złotych. Dotację mogą pozyskać mieszkańcy, którzy planują wymienić węglowe źródło ciepła na ogrzewanie proekologiczne, np. kocioł gazowy lub olejowy, pompę ciepła czy piec elektryczny.

Na ten moment zostało złożonych tylko 35 wniosków, a możemy ich w sumie przyjąć około 60. Podjęliśmy decyzję o przedłużeniu terminu składania wniosków o tydzień, czyli do 7 kwietnia. Serdecznie zapraszam mieszkańców do skorzystania z możliwości otrzymania dotacji na wymianę źródła ciepła - mówi wójt gminy Wola Krzysztoporska Roman Drozdek.

Wnioski złożone po 7 kwietnia zostaną odrzucone i nie będą rozpatrywane.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

~ ~~ (Gość)01.04.2023 22:57

Ludzie się nie rzucili bo wiedzą że kotły gazowe i olejowe nie mają przyszłości, na pompę z fotowoltaiką ich nie stać, a bez fotowoltaiki się nie opłaca

20


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)01.04.2023 23:47

Ja się pytam kiedy w Piotrkowie będzie wypłacany dodatek na prąd

20


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)01.04.2023 21:29

Ciekawe kiedy w Piotrkowie będzie wypłacany dodatek na prąd,bo jak narazie ucichło

20


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)01.04.2023 18:33

Podpowie mi ktoś czy jak kupiłem stary dom ze zwykłym kopciuchem bez jakiegokolwiek sterownika, to czy można jeszcze użytkować taki piec czy trzeba spełniać już jakieś przepisy ?

20


Q ~Q (Gość)01.04.2023 14:01

Brawo Wola! A inne gminy co robią w tym temacie? Podwyższają podatki

41


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat