Artykuły do tagu: Program

Kodują z Gigantami i uczą się programowania
Kolejna, 14. już edycja bezpłatnych warsztatów "Koduj z Gigantami", podobnie jak poprzednie, cieszy się dużym zainteresowaniem. Zajęcia są dostosowane do wieku uczestników. Nadal można jeszcze dołączyć do grup działających w tegorocznej edycji.
Piotrkowianka zakończyła udział w „The Voice Senior” w półfinale
Waleria Molenda z Piotrkowa z powodzeniem rywalizowała w 5. edycji The Voice Senior. 86-latka zakończyła jednak udział w popularnym programie na etapie półfinału.
Chcą zostać gigantami w programowaniu
Około stu dzieci wzięło udział w pierwszym w tym roku spotkaniu "Koduj z Gigantami". Młodzi ludzie w czasie zajęć poznają m.in. podstawy programowania, a także uczą się poprzez zabawę.
Już w niedzielę gra WOŚP. Sprawdźcie, co będzie się działo w Piotrkowie i regionie!
Morsowanie, biegi, koncerty, licytacje, pokazy artystyczne, akcja krwiodawstwa i wiele innych - niedziela w Piotrkowie zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Sprawdziliśmy, co będzie się działo podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Znamy gwiazdę tegorocznego finału WOŚP w Piotrkowie
C-Bool będzie gwiazdą tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piotrkowie. Koncert odbędzie się na terenie Powiatowego Centrum Przesiadkowego. Właśnie tam znajdzie się scena główna tegorocznego wydarzenia.
Zapisz się na XIV edycję Koduj z Gigantami
Przed nami 14. edycja bezpłatnych warsztatów Koduj z Gigantami. Zajęcia już po raz 7. odbędą się także w Piotrkowie, tym razem pn. "Poszukiwacze Kodu". Wykwalifikowani specjaliści od programowania pokażą dzieciom m.in. jak nadać starym grom i programom nowe życie.
Piotrkowianka na scenie The Voice Senior
Ma 86 lat, uwielbia śpiewać, a jej marzeniem było stanąć na scenie The Voice Senior. Pani Waleria Molenda z Piotrkowa to marzenie spełniła podczas piątej edycji muzycznego show, a jej występ mogliśmy obejrzeć w sobotni wieczór.
Zdobędzie Złote Widły? Angelika uczestniczką telewizyjnego show
Pochodząca z powiatu piotrkowskiego Angelika Kałużna wzięła udział w najnowszej edycji "Farmy", czyli telewizyjnego programu emitowanego w Polsacie. W trzecim sezonie show w pierwszym składzie farmerskiego zespołu znalazły się wyłącznie kobiety.
W jaki sposób QRmaint System CMMS wspiera działy utrzymania ruchu? 10 przykładów
QRmaint System CMMS (ang. Computerized Maintenance Management System) to zaawansowane oprogramowanie stworzone z myślą o efektywnym zarządzaniu utrzymaniem ruchu w przemyśle. System CMMS jest platformą, która umożliwia komunikację pomiędzy działem produkcji a utrzymaniem ruchu. Ułatwia gromadzenie, analizowanie i zarządzanie danymi związanymi z konserwacją sprzętu i maszyn. W poniższym artykule omówimy, w jaki sposób QRmaint System CMMS wspiera działy utrzymania ruchu, przedstawiając 10 konkretnych przykładów jego zastosowania.
Trwa kolejna odsłona bezpłatnych warsztatów
Rozpoczęła się już 13. odsłona warsztatów "Koduj z Gigantami". Wykwalifikowani specjaliści od programowania zapoznają dzieci ze światem sztucznej inteligencji. Bezpłatne zajęcia potrwają do niedzieli. Organizatorzy przygotowali dodatkowe bezpłatne warsztaty w najbliższy czwartek (14.09).

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat