Motoryzacyjne emocje w Moszczenicy

Region Piątek, 01 grudnia 20239
Fani motorsportu będą mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas Mikołajkowego Konkursu Zręczności Kierowców organizowanego przez Automobilklub Piotrkowski już w najbliższą niedzielę (03.12). Przede wszystkim mikołajkowe KZK skierowane jest do kierowców amatorów.
fot.: archiwum epiotrkow.pl fot.: archiwum epiotrkow.pl

Impreza odbędzie się w niedzielę na terenie targowiska przy ul. Dworcowej w Moszczenicy przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu.  Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość spróbowania swoich sił za kierownicą, czy jazdy na symulatorze wyścigowym.

Serdecznie zapraszam na Konkurs Zręczności Kierowców, który przewidziany jest dla wszystkich kierowców, którzy mają samochód zarejestrowany z opłaconym ubezpieczeniem OC. Głównie celujemy w amatorów, żeby troszeczkę wypromować świat rajdowy. Przewidziane mamy nagrody dla pierwszych trzydziestu amatorów, którzy się zapiszą - zaprasza Tomasz Pałetko, prezes Automobilklub Piotrkowski. - Będzie to jazda na czas pomiędzy pachołkami wyznaczającymi odpowiednią trasą. Zawody przeprowadzone zostaną pod nadzorem sędziów Polskiego Związku Motorowego. Będzie także możliwość zabawy na symulatorach wyścigowych w budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy - dodaje prezes. 

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w tej motoryzacyjnej rywalizacji mogą zapisywać się od godz. 9:00 w niedzielę (03.12), a rozpoczęcie motoryzacyjnej rywalizacji nastąpi godzinę później.

 

Przybyli będą mogli skorzystać z symulatorów SimStacji. Jak podkreślają organizatorzy, symulatory wyścigowe to dobra i bezpieczna zabawa dla wszystkich, która pozwala odprężyć się, ale i przynieść bardzo wymierne korzyści. Za pomocą symulatorów można ćwiczyć refleks, koordynację ruchową np. jeśli chodzi o aspekt kontrolowania stabilności i trakcji samochodu, ćwiczyć używanie "międzygazu". Jest to też dobra opcja dla młodych kierowców, którzy w ten sposób mogą szybciej opanować jazdę ze sprzęgłem.

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_teresa ~go?ć_teresa (Gość)02.12.2023 05:44

Emocje jak na grzybach będą

00


goœć_kinga ~goœć_kinga (Gość)01.12.2023 21:36

Dobrze, że nie w Piotrkowie, bo zaraz byłoby, że za głośno, albo ulice pozamykane i zły bylby Prezoo.

00


Wollf ~Wollf (Gość)01.12.2023 13:29

Wstyd Panie Prezydencie Chojniak wstyd że w Piotrkowie niema gdzie zorganizować takiej imprezy !!!!!

13


Anka ~Anka (Gość)01.12.2023 20:25

A Hołowczyc będzie?

00


gosc138211 ~gosc138211 (Gość)01.12.2023 15:02

nareszcie coś fajnego!

01


go?ć_konrad ~go?ć_konrad (Gość)01.12.2023 14:32

Ja moim.maluchem pojadę.

00


gian ~gian (Gość)01.12.2023 12:48

To w niedzielę na motocross Moszczenicy. Ale będzie śliska jazda :)

21


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat