Advertisement

Dwa srebra AKS-u na Mistrzostwach Polski

ePiotrkow Niedziela, 15 maja 202213630
Dwa srebrne medale wywalczyli zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego podczas Mistrzostw Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym. Na drugim stopniu podium stanęli Marcin Sztanderski (kat. 67 kg) oraz Mateusz Bernatek (kat. 72 kg).
Fot. AKS Piotrków Fot. AKS Piotrków
Fot. AKS Piotrków

Największe nadzieje piotrkowscy kibice wiązali z występem Mateusza Bernatka. Medalista Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata jechał do Radomia jako jeden z murowanych faworytów do medali. Wszyscy pasjonaci zapasów ostrzyli sobie zęby na jego pojedynek z wielkim rywalem Gevorgem Sahakyanemu Gks Cartusia. Obaj pewnie awansowali do ścisłego finału kategorii 72 kg.

Niestety z powodu kontuzji Mateusz Bernatek nie nie mógł przystąpić do decydujące starcia i musiał zadowolić się srebrnym medalem. 

 

Mistrzostwa Polski zakończyły się dużym sukcesem dla Marcina Sztanderskiego. Młody piotrkowski zawodnik spisywał się świetnie podczas cały zawodów i znakomicie podczas walki finałowej. W decydującym pojedynku minimalnie przegrał na punkty z Piotrem Stolarczykiem z Unii Racibórz. 

 

 


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat