Advertisement

Duże zmiany na drogach w Piotrkowie

Poniedziałek, 15 maja 202322
W poniedziałkowy poranek doszło do dużych zmian na piotrkowskich drogach. Duża część remontowanych ulic została otwarta dla ruchu. To powinno spowodować, że po mieście będzie jeździć się zdecydowanie łatwiej.

Ładuję galerię...

O otwarciach wyremontowanych dróg informowali w ubiegłym tygodniu urzędnicy. Chodzi o oba odcinki ulicy Wojska Polskiego, od ul. Curie-Skłodowskiej do ul. Jerozolimskiej oraz od ul. Kostromskiej do al. 800-lecia, ulicę Słowackiego od ul. Zamhoffa do ul. Jedności Narodowej oraz ulicę Belzacką od ul. Kostromskiej do Armii Krajowej.


Zgodnie z zapowiedziami urzędników w poniedziałkowy poranek wszystkie zapory zostały zdjęte i odcinki ww. dróg otwarte. W godzinach przedpołudniowych drogowcy demontowali jeszcze znaki informujące o zamknięciach i objazdach. Warto uważać jeszcze na ul. Wojska Polskiego, ponieważ tam nie ma jeszcze wymalowanych pasów.


W poniedziałkowy poranek kierowców czekała jeszcze jedna miła niespodzianka. Choć nie zapowiadano tego wcześniej, ruch całkowicie został przywrócony na obie nitki Al. Kopernika.

 
Oprócz dużej ilości otwarć w poniedziałek doszło także do zamknięcia jednej drogi. Ze względu na remont nieprzejezdna jest ul. Modrzewskiego, na odcinku od ul. Kostromskiej do ul. Zamenhoffa. Tam drogowcy już frezują asfalt. Warto pamiętać o tej zmianie, ponieważ oznacza to m. in. że zamknięty został wjazd na parking do galerii Focus Mall od strony ul. Modrzewskiego.

POLECAMY


Zainteresował temat?

7

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (22)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gh ~Gh (Gość)16.05.2023 14:20

Pierwsze zdjęcie i brak ścieżki no przebudowa na medal aha

40


papars ~papars (Gość)17.05.2023 04:10

po co namalować pasy przy zamkniętych ulicach? lepiej otworzyć i zrobić to najlepiej w godzinach największego ruchu xD eh ten Piotrków.

21


zawiedziony ~zawiedziony (Gość)16.05.2023 15:03

Zrobili jezdnię na W. Polskiego lecz zostawili o wykoleinowanej jezdni na skrzyżowaniu -pralka-........ wystarczyło tylko zfrezować ....... co na to Magistrat ! !

50


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)15.05.2023 22:27

A kiedy poprawią to łate asfaltu na kostce granitowej ronda przy Wolborskiej ?

40


witowianin ~witowianin (Gość)15.05.2023 11:29

To nie są remonty, remontu potrzebują Przedborska, Moryca i wiel innych. To co teraz zostało zrobione to ,,asfalt wyborczy,, i referendalny. Szopka trwa dalej.

123


slim51 ~slim51 (Gość)15.05.2023 11:26

cieszę się że remontowane są drogi w Piotrkowie. chcę wiedzieć jednak co za 'mądry inaczej" ustawiał światła na skrzyżowaniu /rondzie/ ul.Sikorskiego i al.800 lecia. Tam będąc nawet pierwszym w kolejce, nie można go przejechać na zielonym świetle.Jadąc w kierunku ul.Dmoskiego /lub Słowackiego/ze skrzyżowania zjeżdża się już na żółtych,lub co gorsze,czerwonych światłach.Możę ktoś się tym zainteresuje?

101


Ja ~Ja (Gość)15.05.2023 12:13

A Moryca nadal zamknieta. To już drugi rok ,jak nic się tam nie dzieje.To się do telewizji nadaje.Prywatna ulicą ,ciekawe kto tam mieszka.

80


EP97300 ~EP97300 (Gość)15.05.2023 12:12

"Warto uważać jeszcze na ul. Wojska Polskiego, ponieważ tam nie ma jeszcze wymalowanych pasów."
Na Słowackiego i Dmowskiego też nie ma.

50


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)15.05.2023 16:48

Otworzyli ulice ale zapomnieli namalować pasów i jak ludzie mają przechodzić jak brak pasów,chyba że ludzie nauczą się latać

61


EP ~EP (Gość)15.05.2023 15:30

Żeromskiego ,to w tej chwili jedyna droga ,którą można wydostać się z miasta w kierunku Radomska. Hering ,,uszczelki,,Pioma,wszyscy maja utrudniony dojazd do pracy.Jeszcze ten TPS z palarnia ,, eko,, w parku zatrzymujacy co chwile ruch na ro ndzie.Dziura na dziurze,Moryca zamknięta, w zasadzie bez powodu ,bo nic się tam nie dzieje.Alternatywna droga przez Glinę zamknięta. Kto podejmuje takie decyzje

51


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat