Advertisement

Czasem słońce, czasem deszcz. Prognoza na długi weekend

Strefa FMRegion Piątek, 12 sierpnia 202218900
Przed nami weekend z dość zmienną pogodą. Czekają nas chwile ze słońcem, przyjemne temperatury, ale także lokalne burze. O tym wszystkim informują Łowcy Burz Łódzkie.
fot.: freepik.com fot.: freepik.com

Piątek raczej bez deszczu. Temperatura wzrośnie do 25-26ºC. Wiatr słaby i umiarkowany, ze wschodu. Ciśnienie powoli będzie spadać i to zwiastuje nadchodzące w weekend opady.


Po ciepłej nocy (17-18ºC) podobnie ciepły będzie dzień, choć temperatura oczywiście jeszcze wzrośnie - znów do 25-26ºC. W sobotę spodziewane są przelotne opady deszczu, a niewykluczone są również burze. Wiatr umiarkowany z północnego wschodu, w trakcie burz może nieco silniej powiać.


Najbardziej burzowo zapowiada się niedziela. Tego dnia przewidujemy najwyższe prawdopodobieństwo wystąpienia wyładowań atmosferycznych. Temperatura po bardzo ciepłej nocy (18-19ºC) ponownie wzrośnie do okolic 26 stopni. Wiatr słaby i umiarkowany ze wschodu, jednak w trakcie burz nie można wykluczyć pojawienia się gwałtowniejszych porywów wiatru.


W poniedziałek prawdopodobna jest kontynuacja dość zmiennej pogody - oprócz przyjemnej temperatury, bez upałów, możemy spodziewać się przelotnych opadów.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat