Advertisement

Czarny piątek na drogach. Kolejna śmierć na autostradzie

ePiotrkow Piątek, 01 lipca 2022146716
To jest czarny dzień na drogach powiatu piotrkowskiego. Na autostradzie A1 na wysokości miejscowości Brzoza i Kamocin (gm. Grabica), pomiędzy Tuszynem a Piotrkowem doszło do kolejnego tragicznego wypadku. Ciężarówka wjechała w bariery rozdzielający pasy w obu kierunkach.

Ładuję galerię...

Pierwszy śmiertelny wypadek miał miejsce na autostradzie A1 w okolicach miejscowości Laski. Więcej o tym tragicznym zdarzeniu piszemy  w tekście:

 

Kolejny śmiertelny wypadek na A1

 

 

W tym samym czasie do wypadku doszło na wysokości miejscowości Brzoza i Kamocin (gm. Grabica), pomiędzy Tuszynem a Piotrkowem, także na "A1"

Kierowca ciężarówki jadącej w kierunku Katowic prawdopodobnie zasłabł i wjechał w pas rozdziału blokując oba pasy szybkie, zarówno do Katowic, jaki do Gdańska. Z samochodu wysypał się ładunek. Aktualnie trwa reanimacja i oczekiwanie na lądowanie śmigłowca LPR. Do tego czasu. Przejazd w obu kierunkach będzie zablokowany - relacjonował w trakcie akcji ratunkowej Maciej Zalewski, rzecznik łódzkiego oddziału GDDKiA. 

 

Wiemy już, że pomimo reanimacji kierowca ciężarówki zmarł. 

REKLAMAPomoc drogowa

Zainteresował temat?

1

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)02.07.2022 11:02

Jaka autostrada takie bezpieczeństwo na niej ta droga nie ma nic wspólnego z autostradą po co te bariery wszędzie w upalnie dzień tylko trują się kierowcy jedziesz . Dlaczego nasz sąsiad ze wschodu w UE nie jest a drogi ma lepsze jak u nas?

03


go?ć_pio ~go?ć_pio (Gość)01.07.2022 19:19

Każdy zawód niesie ze sobą ryzyko. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

30


Logistyk EP ~Logistyk EP (Gość)01.07.2022 13:05

Oto codzienność kierowcy ciężarówki. Pośpiech od załadunku do rozładunku, coraz bardziej napięte terminarze, zła dieta, ciągły stres (bo spedytor goni), odpowiedzialność za ładunek, dodatkowo życie w kabinie przy takich upałach nie należy do zbyt komfortowych (mimo klimatyzacji).
Wyrazy współczucia dla rodziny.

140


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat