Advertisement

Bardzo ślisko i niebezpiecznie w Piotrkowie. Liczne kolizje i utrudnienia

Sobota, 04 lutego 202348
W ciągu kilkudziesięciu minut sytuacja na drogach w Piotrkowie zmieniła się diametralnie. Dochodzi do kolizji, drobnych zdarzeń drogowych np. poślizgów. Ludzie przewracają się na chodnikach.

Ładuję galerię...

Wieczorem zaczęła gwałtownie  obniżać się temperatura powietrza. Zamarzły kałuże, ulice i chodniki  pokryły się lodem.  W mieście trudno poruszać się pieszym, kierowcy mają problem, by zatrzymać się na skrzyżowaniach, wpadają w poślizg, dochodzi do stłuczek. Tylko w ciągu 90 minut przy Lidlu na ulicy Kostromskiej doszło do trzech kolizji. Pan Marcin napisał na Fb: W Piotrkowie nic nie posypane, w Bełchatowie jedzie się 60 -70 w mieście, a do Gomulina nawet 90 i czarna jezdnia – zero śniegu. Za Gomulinem i w Piotrkowie 3-5 cm na drodze.    

 

Jak poinformował nas Karol Szokalski, dyrektor ZDiUM-u służby pracują na mieście. Niestety nikt z naszych rozmówców ich nie widział. - Jeżdżą – twierdzi stanowczo dyrektor – Akcja zima trwa nieprzerwanie, mamy podgląd i wydruki z GPS. A powody pchania samochodów mogą być różne…

 

Policja ograniczyła ruch na skrzyżowaniu ulicy Kostromskiej i Al. Sikorskiego. Droga była bardzo śliska.

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (48)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mały piotrkowian ~Mały piotrkowian (Gość)04.02.2023 23:24

Jaa bym sie zwrocil do pod komisi macierewicza.. oni by to przesledzili dlaczego u nas jest slisko a gdzie indziej nie..

62


.... ~.... (Gość)04.02.2023 22:55

A spodziewaliscie sie czegos innego?Przeciez w tym miescie nic nie jest robione porzadnie.Porzadne to tylko podwyzki dla radnych za nicnierobienie a raczej za szkodzenie mieszkancom.W ciezkich czasach przyszlo nam zyc,choc i tak lepiej nizby miala byc wojna.

150


Mn ~Mn (Gość)04.02.2023 22:23

Akcja zima w naszym mieście? Na razie zima wygrywa...

130


stefan ~stefan (Gość)04.02.2023 22:19

piotrkow jak zwykle pokazał klase
wszędzie w koło drogi normalne...
tutaj chlopki panszyźniani maja ganiac po klepisku? moze na boso jeszcze?
a te slużby to nie wiem gdzie jeżdzą moze tam gdzie im kazanonp mediateka? i niedaleko orlenu na łódzkiej

180


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat