Advertisement

Artykuły do tagu: zakład

Piotrków: W Mostostalu zwalniają pracowników
Piotrkowski oddział Mostostalu Kielce zapowiedział zwolnienia pracowników.
Włamał się do zakładu. Śmiertelnie poraził go prąd
Wczoraj około godziny 22.00 dyżurny tomaszowskiej komendy został powiadomiony o zgonie 33-letniego mieszkańca Tomaszowa Mazowieckiego. Mężczyzna chciał prawdopodobnie ukraść metalowe elementy. Został śmiertelnie porażony prądem.
Nowa akademia wykształci 100 uczniów rocznie
Ponad stu uczniów na jednym roku będzie się mogło kształcić w Nowej Akademii Haeringa w Piotrkowie, która powstanie obok obecnego zakładu firmy.
Nagrody za akcję gaśniczą zakładów przemysłowych w Zelowie wręczył starosta bełchatowski - Szczepan Chrzęst.
Chcą być pewni, że zakład nie zagrozi środowisku
- Chcemy mieć pewność, że ta inwestycja nie zagrozi środowisku i mieszkańcom, dlatego zleciliśmy opracowanie raportu środowiskowego - tak o planowanej budowie zakładu produkującego paliwa alternatywne wytwarzane z odpadów, który ma powstać w Woli Krzysztoporskiej powiedział wójt gminy Roman Drozdek.
Wielki pożar zakładów w Zelowie
Około północy w halach po byłych zakładach Elko w Zelowie (ul. Żeromskiego) wybuchł pożar. Ogień bardzo szybko zaczął się rozprzestrzeniać po metalowej i ocieplanej konstrukcji. Z pożarem cały czas walczy kilkadziesiąt jednostek straży pożarnej z całej okolicy.
Piotrków: Delty jeszcze nie sprzedali
Piotrkowska Delta, czyli Zakłady Sprzętu Mechanicznego, miała zostać sprzedana do końca 2011 roku. Tak zapowiadało Ministerstwo Skarbu Państwa (właściciel przedsiębiorstwa). Niestety, jak dotąd, nikt nie jest zainteresowany kupnem zakładów.
Opoczno. Nowoczesny zakład za 31 mln
Zakład Unieszkodliwiania Odpadów został uroczyście oddany do użytku w Różannej – Karwicach w gminie Opoczno. Inwestycja kosztowała 31,5 mln złotych, 24 mln dała Unia Europejska.
Piotrków: Wielki wstyd przy Próchnika
Teren po byłych zakładach Metalplast przy ul. Próchnika w Piotrkowie jeszcze kilkanaście lat temu tętnił życiem. Teraz plac położony niedaleko magistratu odstrasza swoim wyglądem. Nie ma przechodnia, który byłby innego zdania. Miasto twierdzi, że robi wszystko, aby sytuacja na tym terenie uległa poprawie. Bez rezultatu.
Czy prezydent pomoże rozwiązać problemy w MZK?
Trwa spór zbiorowy w piotrkowskim Miejskim Zakładzie Komunikacyjnym. Związkowcy chcą podwyżek, prezes twierdzi, że spółki na to nie stać. O wskazanie rozwiązania problemów zakładu związki zawodowe poprosiły prezydenta miasta.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat