Artykuły do tagu: syreny

W niedzielę syreny zawyją dla powstańców
1 sierpnia o godz. 17:00 w całym mieście zawyją syreny. Będzie to hołd dla bohaterów walczących o wolność ojczyzny w 77. rocznicę Powstania Warszawskiego.
Syreny dla powstańców wybrzmią w Piotrkowie
1 sierpnia o godzinie 17.00 w całym mieście zawyją syreny. Będzie to hołd dla bohaterów walczących o wolność ojczyzny w 76. rocznicę Powstania Warszawskiego.
Syreny dla powstańców warszawskich
1 sierpnia o godz. 17.00 w całym mieście zawyją syreny. Będzie to hołd dla bohaterów walczących o wolność ojczyzny w 75. rocznicę Powstania Warszawskiego.
09.04.2019 10:13
O 8.41 zawyją syreny...
10 kwietnia o godzinie 8.41 na terenie Piotrkowa Trybunalskiego na minutę zostaną uruchomione syreny alarmowe, będzie to forma upamiętnienia ofiar katastrofy smoleńskiej.
1 sierpnia w Piotrkowie zawyją syreny
1 sierpnia o godz. 17.00 na terenie Piotrkowa Trybunalskiego zostaną uruchomione syreny alarmowe, które będą emitować dźwięk ciągły przez 1 minutę. Wszystko dla upamiętnienia 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
1 sierpnia zawyją syreny
Punktualnie o godzinie 17.00 na terenie Piotrkowa zostaną uruchomione syreny alarmowe.
10 kwietnia w Piotrkowie zawyją syreny
W najbliższą niedzielę przypada 6. rocznica katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem. Tego dnia o godz. 8.41 na terenie miasta zawyją syreny.
27.02.2016 08:28
Alarm w województwie
Wojewoda Łódzki Zbigniew Rau zarządził przeprowadzenie w poniedziałek 29 lutego na terenie Łódzkiego trening systemu alarmowania. Alarm będzie można usłyszeć prawdopodobnie również w Piotrkowie.
Dlaczego wieczorem w Piotrkowie zawyły syreny?
W czwartek wieczorem kilka minut po godz. 20 we wschodniej części Piotrkowa słychać było syreny alarmowe.

fot. Jarek Krak
Zawyją syreny. Proszę zachować spokój!
W najbliższy czwartek (19 lutego) na terenie całego województwa łódzkiego przeprowadzony zostanie trening systemu wykrywania i alarmowania.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat