Advertisement

Artykuły do tagu: pap

Select Partner Program: już ponad 400 przedsiębiorców aktywnie uczestniczy w programie partnerskim WeNet
Select Partner Program to nowa inicjatywa WeNet adresowana do przedsiębiorców działających w modelu B2B, którym zależy na rozwoju własnej firmy, jak i firm swoich klientów. Program opiera się na systemie poleceń usług i produktów, w którym każda ze stron czerpie korzyści z aktywnego uczestnictwa i buduje relacje biznesowe.
Trasa koncertowa Agnieszki Chylińskiej „Jest nas więcej” - koncerty w Olsztynie, Ostródzie i Mrągowie
Agencja artystyczna Eskander zaprasza na niezapomniane koncerty ikony polskiej muzyki. Agnieszka Chylińska w ramach letniej platynowej trasy odwiedzi najpiękniejsze polskie amfiteatry i podbije serca fanów dobrej muzyki.
ARP S.A. stawia na Świętokrzyskie - powstaje nowy COP i Kielecki Park Przemysłowy
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. tworzy nowy Centralny Okręg Przemysłowy. Podczas Świętokrzyskiego Forum Rozwoju spółka ogłosiła również powstanie Kieleckiego Parku Przemysłowego oraz budowę nowoczesnego zakładu produkcyjnego wody mineralnej „Buskowianka”.
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. współtworzy Centralną Dolinę Wodorową
17 lipca 2023 Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. razem z 26 innymi podmiotami podpisała list intencyjny na rzecz utworzenia Centralnej Doliny Wodorowej im. Braci Łaszczyńskich. Dolina będzie funkcjonować na obszarze trzech województw: łódzkiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego. Podpisaniu listu intencyjnego towarzyszyli minister Anna Moskwa i wiceminister Ireneusz Zyska.
Premiera serii R - nowe odkurzacze bezprzewodowe marki Dreame
Duża wydajność, długi czas pracy i przydatne akcesoria w zestawie - to tylko niektóre zalety odkurzaczy bezprzewodowych marki Dreame. Dziś ekspert Dreame Polska Wojciech przedstawia nową serię tych urządzeń - serię R. Obejmuje ona takie modele jak R20, R10 Pro oraz R10. Co je wyróżnia i dla kogo będą odpowiednim wyborem?
Więcej czasu na aplikowanie o Mikro Granty
Organizacje sportowe, kluby i stowarzyszenia - to właśnie do tego typu organizacji ma powędrować wsparcie finansowe na sport dla dzieci i młodzieży w ramach programu Mikro Granty.
Pap 
Ważna decyzja papieża Franciszka
Abp Grzegorz Ryś został ogłoszony przez papieża Franciszka kardynałem Kościoła Rzymskokatolickiego. Swoją decyzję Ojciec Święty ogłosił podczas południowej modlitwy Anioł Pański.
WeNet tworzy i udoskonala nowe rozwiązania AI dla biznesu
Sztuczna inteligencja otworzyła nowe perspektywy rozwoju dla wielu firm. Warto nauczyć się z niej korzystać, aby móc wyprzedzić konkurencję i odnosić sukcesy. Liderem w rozwiązaniach opartych o AI i w digitalizacji polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP jest firma WeNet, która tworzy innowacyjne produkty. Specjaliści wdrażają narzędzia oparte o AI zarówno do wykorzystania wewnątrz organizacji, jak i w postaci nowatorskich produktów, które już wkrótce znajdą się w ofercie firmy.
Prezes PPL: Lotnisko Chopina nie wystarczy, potrzebny jest Centralny Port Komunikacyjny
„W sezonie letnim na Lotnisku Chopina padnie rekord. Dlatego chciałbym wszystkich przestrzec, że będziemy mieć tłok i kolejki na lotnisku” - przekonywał Stanisław Wojtera, prezes Polskich Portów Lotniczych S.A. w rozmowie z Wojciechem Surmaczem, prezesem Polskiej Agencji Prasowej.
Pap 
ARP S.A. zrewitalizuje Fabrykę Broni „Łucznik” w Radomiu i uruchomi wyjątkowy portal dla przedsiębiorców
Centrum konferencyjno-wystawowe Forum Radom powstanie w murach stuletniej Fabryki Broni „Łucznik” w Radomiu. List intencyjny w tej sprawie podpisała Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP S.A.), właściciel obiektu oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. ARP S.A. ogłosiła także start kompleksowej wyszukiwarki ofert wsparcia finansowego oraz pozafinansowego BiznesPortal.pl.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat