Artykuły do tagu: konopie

Kolejna plantacja konopi indyjskich
Piotrkowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ujawnili i zlikwidowali nielegalne plantacje konopi indyjskich.
Policja znów na tropie „plantatorów”
Policjanci z Opoczna zatrzymali mężczyznę, który zajmował się nielegalną uprawą konopi indyjskich. Na terenie posesji 51-latka zlikwidowana została plantacja 41 sadzonek marihuany. Dodatkowo zabezpieczono ponad 600 gramów suszu konopi.
Kolejna plantacja zlikwidowana, tym razem w Moszczenicy
Na terenie nieużytków w pobliżu stacji kolejowej w Moszczenicy policjanci znaleźli plantację konopi. Tym samym na czarny rynek nie trafiło około 2 kilogramów narkotyku.
Przeczesują lasy w poszukiwaniu konopi
Kolejna plantacja konopi w Łódzkiem zlikwidowana. Kilkanaście krzewów rosło na terenie kompleksów leśnych znajdujących się w gminie Zelów. Funkcjonariusze ustalają teraz, kto jest właścicielem plantacji.
Konopie indyjskie znaleźli w tataraku
Piotrkowscy policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi. Mundurowi zabezpieczyli 4 nielegalne rośliny.
Zamiast bielizny na strychu suszył narkotyki
Kilkadziesiąt kilogramów konopi o czarnorynkowej wartości prawie 800 tys. zł znaleźli policjanci na strychu jednego z domów w powiecie tomaszowskim.
„Zakazane rośliny” w lesie przy ul. Wolborskiej
W poniedziałek piotrkowscy policjanci, podczas czynności służbowych przy ulicy Wolborskiej w Piotrkowie, znaleźli w lesie uprawę konopi indyjskich. Po przemierzeniu około 500 metrów lasu, zauważyli, że skupisko zielonych roślin odbiega wyglądem od pozostałych.
16-letnie ogrodniczki uprawiały konopie
Policjanci z Grabicy znaleźli krzaki konopi indyjskich. Uprawą roślin zajmowały się 16-letnie dziewczyny.
Zlikwidowano jedną z największych plantacji marihuany w Polsce
Tomaszowscy policjanci zlikwidowali jedną z największych w Polsce plantacji marihuany. Kryminalni zabezpieczyli ponad 31 tysięcy krzewów tej rośliny, z których można byłoby wyprodukować około 682 kg suszu o czarnorynkowej wartości 20 milionów zł.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat