Artykuły do tagu: Wypadki

Wypadki na
Rano na krajowej "jedynce" w okolicach Piotrkowa doszło do dwóch wypadków drogowych. W sumie zderzyło się sześć aut, a trzy osoby zostały ranne. Jedna z nich zmarła w szpitalu.
Długi weekend: 31 wypadków, 3 osoby nie żyją
Trwają wzmożone kontrole policji na drogach. Od 10 (od 14.00) do 13 listopada na terenie województwa łódzkiego prowadzone są działania „Listopadowy Weekend 2011”.
Długi weekend: 18 wypadków, 2 osoby nie żyją
Policjanci prowadzą wzmożone kontrole na drogach, wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo tym, którzy podróżują podczas długiego weekendu.
Śmiertelny wypadek w Tomaszowie
Dziś (30 października) po północy na drodze wojewódzkiej 713, przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej, Ujezdzkiej i Tamka w Tomaszowie Mazowieckim zderzyły się dwa samochody.
O włos od tragedii - dziecko zatruło się czadem
Mogło dojść do tragedii. W jednej z kamienic w centrum miasta 9-letnie dziecko zatruło się czadem. We wtorek wieczorem dziewczynka wraz z 23-letnią siostrą z objawami podtrucia czadem trafiły do szpitala.
Policja: Busem jechało sześć osób za dużo
Trzy miejsca, dziewięciu pasażerów. Piotrkowska policja zatrzymała busa, który przewoził dziewięć osób, mimo że nie był do tego przystosowany.
Do trzech wypadków drogowych doszło ostatniej doby na drogach powiatu piotrkowskiego. Ok. godz. 18.00 w Michałowie 15-letni motorowerzysta zderzył się z... koniem. Blisko dwie godziny później na drodze krajowej nr 91 kierujący bmw chciał ominąć przebiegającego przez jezdnię psa. W wyniku gwałtownego manewru jego pojazd zjechał na pole i dachował.
Jedna osoba zginęła w powiecie opoczyńskim, druga w bełchatowskim. Piątek nie był zbyt szczęśliwy na drogach naszego regionu.
Policja podsumowała akcję Bezpieczny Weekend
Działania trwały do późnych godzin wieczornych drugiego dnia świąt. W tym roku pogoda sprzyjała kierowcom. W ciągu kilku dni tegorocznej akcji na drogach województwa łódzkiego doszło do 30 wypadków, w których zginęły 2 osoby a 50 zostało rannych.
Coraz mniej bezpiecznie na placach budowy. Drastycznie rośnie ilość wypadków w tych miejscach. W minionym półroczu bieżącego roku w powiecie piotrkowskim, bełchatowskim, tomaszowskim, opoczyńskim i radomszczanskim doszło aż do 9-ciu wypadków, czyli tyle samo co w całym ubiegłym roku. W dwóch przypadkach były to ofiary śmiertelne.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat