Advertisement

Artykuły do tagu: Tomaszwó

Region: Wjechał samochodem pod koparkę
Wyglądało bardzo groźnie, ale na szczęście na nic poważnego się nie stało. W powiecie tomaszowskim koparka zderzyła się z samochodem osobowym.
24-latek hodował jadowite pająki i skorpiony
24-letniego tomaszowianina, który w swoim mieszkaniu trzymał zakazane w Polsce pajęczaki, w tym pająki ptaszniki zatrzymali tomaszowscy policjanci. Mężczyzna poza niebezpiecznymi zwierzętami posiadał także znaczne ilości narkotyków.
Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne
Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, a trzy zostały ranne – to tragiczny bilans wypadku, do którego doszło wczoraj w powiecie tomaszowskim. Do wypadku doszło na drodze Prażki - Teodorów.
Zakończył się wewnętrzny audyt w tomaszowskiej straży miejskiej. Przeprowadzono go ponieważ wykryto nieprawidłowości. - Nie ma jeszcze pełnych wniosków, ale na pewno w placówce zostaną wprowadzone zmiany – mówi Jakub Pietkiewicz, pełnomocnik prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat