Artykuły do tagu: Tomaszwó

Region: Wjechał samochodem pod koparkę
Wyglądało bardzo groźnie, ale na szczęście na nic poważnego się nie stało. W powiecie tomaszowskim koparka zderzyła się z samochodem osobowym.
24-latek hodował jadowite pająki i skorpiony
24-letniego tomaszowianina, który w swoim mieszkaniu trzymał zakazane w Polsce pajęczaki, w tym pająki ptaszniki zatrzymali tomaszowscy policjanci. Mężczyzna poza niebezpiecznymi zwierzętami posiadał także znaczne ilości narkotyków.
Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne
Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, a trzy zostały ranne – to tragiczny bilans wypadku, do którego doszło wczoraj w powiecie tomaszowskim. Do wypadku doszło na drodze Prażki - Teodorów.
Zakończył się wewnętrzny audyt w tomaszowskiej straży miejskiej. Przeprowadzono go ponieważ wykryto nieprawidłowości. - Nie ma jeszcze pełnych wniosków, ale na pewno w placówce zostaną wprowadzone zmiany – mówi Jakub Pietkiewicz, pełnomocnik prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat