Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne

Strefa FM Poniedziałek, 21 maja 201246881
Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, a trzy zostały ranne – to tragiczny bilans wypadku, do którego doszło wczoraj w powiecie tomaszowskim. Do wypadku doszło na drodze Prażki - Teodorów.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 55-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Będków kierujący fordem escortem z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i dachował. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 58-letni pasażer. Jeden z dwóch kolejnych pasażerów oraz kierowca zostali przetransportowani do łódzkiego szpitala. Trzeci pasażer pozostał w szpitalu w Tomaszowie - mówi komisarz Katarzyna Dutkiewicz- Pawlikowska, rzecznik KPP w Tomaszowie Mazowieckim.

Dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia ustalają policjanci z Rokicin.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

szczawik szczawicki szczawik szczawickiranga21.05.2012 12:23

Cytuję:
Do wypadku doszło na drodze Praszki - Teodorów.

o Prażki chyba chodzilo;)

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat