Artykuły do tagu: SLS

Dzieje się w Siatkarskiej Lidze Szóstek
Siatkarze grający w Siatkarskiej Lidze Szóstek dotarli do półmetku sezonu zasadniczego. Na zakończenie pierwszej rundy gier doszło do arcyważnego spotkania pomiędzy dwoma niepokonanymi dotąd drużynami w tym sezonie Mamrotem Wilkowyje a GKS-em Kamieńsk.
19.12.2023 10:06
W SLS bez zmian
W miniony weekend Siatkarska Liga Szóstek OSiR w Piotrkowie rozegrała ostatnią kolejkę ligową w 2023 roku. Okres świąteczno-noworoczny na pozycji lidera spędzą siatkarze GKS-u Kamieńsk. W dobrym humorze jest także ekipa Mamrota Wilkowyje, który pozostaje bez porażki.
Dwa zespoły wciąż bez porażki
Miniona 6. kolejka Siatkarskiej Ligi Szóstek OSiR w Piotrkowie potwierdziła dobrą formę dwóch wciąż niepokonanych drużyn. Mamrot Wilkowyje oraz GKS Kamieńsk pozostają z kompletem wygranych.
05.12.2023 08:20
Lider nadal bez porażki
W miniony weekend Siatkarska Liga Szóstek w Piotrkowie rozegrała mikołajkową 5. serię gier. Siatkarze GKS-u Kamieńsk wciąż pozostają niepokonani. Tuż za nimi plasuje się Wola Krzysztoporska Volleyball Club, która na koncie ma jedną porażkę.
Tylko dwie ekipy wciąż niepokonane
Zawodnicy walczący w Siatkarskiej Lidze Szóstek w Piotrkowie Trybunalskim po dwutygodniowej przerwie wrócili głodni rywalizacji i rozegrali 4 kolejkę ligową. W lidze pozostały już tylko dwa niepokonane zespoły: Sportowy Kamieńsk - GKS Kamieńsk oraz Mamrot Wilkowyje.
Lider wciąż niepokonany
Trzeci weekend zmagań siatkarzy amatorów za nami. Sportowy Kamieńsk wygrał swój trzeci mecz z rzędu i umocnił się na pozycji lidera tabeli Siatkarskiej Ligi Szóstek w Piotrkowie. W tym meczu siatkarze z Volleyboys Bełchatów nie mieli argumentów by przeciwstawić się swoim rywalom.
Startuje Siatkarska Liga Szóstek
Maraton ligowy czas zacząć. Pierwsza kolejka Siatkarskiej Ligi Szóstek to zawsze wiele pytań. Jak poszczególne drużyny przepracowały okres przygotowawczy? Jakie przeprowadziły transfery? Część odpowiedzi poznamy już w najbliższy weekend.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat