Lider nadal bez porażki

Wtorek, 05 grudnia 20232
W miniony weekend Siatkarska Liga Szóstek w Piotrkowie rozegrała mikołajkową 5. serię gier. Siatkarze GKS-u Kamieńsk wciąż pozostają niepokonani. Tuż za nimi plasuje się Wola Krzysztoporska Volleyball Club, która na koncie ma jedną porażkę.
materiały organizatora  materiały organizatora

 

Niewątpliwie początek sezonu należy do siatkarzy GKS-u Kamieńsk, którzy pozostają wciąż niepokonani. GKS Kamieńsk na początku meczu z Volley Props Łęczno miał małe problemy, ale zdołał je opanować i pewnie wygrał całe spotkanie. Dla siatkarzy z Kamieńska było to już 5. zwycięstwo z rzędu. 

 

W drugim sobotnim meczu Volleyboys Bełchatów nie był w stanie nawiązać równorzędnej walki z Kombajnem Wollejbal Tim. Ci drudzy wygrali pewnie 3:0, nie dając przeciwnikom zdobyć w pojedynczym secie więcej niż 19 punktów.

 
W niedzielę Wola Krzysztoporska Volleyball Club nie najlepiej weszła w mecz z Łorjorsami, którzy wygrali pierwszego seta. Natomiast w kolejnych trzech górą byli faworyci i to oni zdobyli komplet pkt.  Mecz pomiędzy Mamrotem Wilkowyje a UKS-em Fuks Sulejów, który miał być hitem kolejki, został przełożony. 


Najwięcej emocji dostarczyło zaległe spotkanie 1. kolejki, w którym to UKS Fuks Sulejów prowadził już 2:0, ale ostatecznie to sulejowianie musieli uznać wyższość rywali z Volley Props Łęczno, którzy wygrali spotkanie 3:2.


W 5. kolejce pauzowała Piotrkowska Akademia Sportu

 

 

 

Szóstą kolejkę Siatkarskiej Ligii Szóstek zaplanowano na weekend 9-10 grudnia. Niezmiennie spotkania zostaną rozegrane w hali OSiR przy ul. Belzackiej w Piotrkowie. Wstęp na te mecze jest darmowy. 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kibic ~Kibic (Gość)07.12.2023 21:09

Do roboty panowie.

00


gian ~gian (Gość)05.12.2023 10:28

Dobrze im idzie :) Brawo

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat