Artykuły do tagu: Piotrkow

Jeżeli kandydatem do tytułu Piotra nie musi być ktoś znany z pierwszych stron gazet, ważny polityk czy osoba publiczna, to takim kimś w pierwszej kolejności na tej liście jest Zenon Bartczak. Osobowość Roku 2010, ale także osobowość wielu poprzednich lat.
Region: W Kłudzicach powstaje nowa droga
Blisko 3-kilometrowy odcinek drogi w Kłudzicach zyska nową nawierzchnię. Mieszkańcy cieszą się, że po kilkudziesięciu latach wreszcie będą mieć drogę z prawdziwego zdarzenia.
Bartosz Wuszter zawodnikiem Piotrkowianina
33-letni były kołowy reprezentacji Polski Bartosz Wuszter pojawił się wczoraj na treningu Piotrkowianina. Będzie w tym sezonie reprezentował barwy naszego klubu.
Minimalna porażka w hali wicemistrzów Polski
Niewiele brakło a Piotrkowianin wywiózłby zdobycz punktową z hali aktualnych wicemistrzów Polski. Nasza drużyna przegrała w Kwidzynie 24:25 (9:13), a o porażce zdecydowało aż 18!!! popełnionych przez nasz zespół błędów.
31.08.2010 16:24
Pamięć o wrześniu
Ważne w dziejach państwa i narodu rocznice wielkich wydarzeń historycznych stanowią doskonałe podłoże dla rozważań na temat kondycji dzisiejszego społeczeństwa i tego co buduje jego tożsamość nie tylko na płaszczyźnie ogólnonarodowej, ale także tej mniejszej lokalnej niezwykle ważnej, bo pozwalającej przypisać pewną grupę ludzi różniących się od siebie pod wieloma względami do jednego, konkretnego kawałka ziemi, z którym utożsamiamy się uznając go za wspólną dla wszystkich wartość.
Cenny sprawdzian Piotrkowianina
Piłkarze ręczni Piotrkowianina wzięli udział w silnie obsadzonym 45. Esslinger Marktplatzturnier, który dziś został rozegrany w centrum partnerskiego miasta Piotrkowa - Esslingen. Dla podopiecznych Piotra Dropka był to niezwykle cenny sprawdzian.
Piotrkowianin też już trenuje
Ósmy zespół poprzedniego sezonu w męskiej ekstraklasie szczypiornistów, podobnie jak piłkarki ręczne Piotrcovii, również wznowił już treningi. Podopieczni Piotra Dropka wyjeżdżają właśnie na turniej do niemieckiego Esslingen.
Prokuratura: Znane szczegóły zawiadomienia
Jak już informowaliśmy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez byłego dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury Jacka Sokalskiego złożył do piotrkowskiej prokuratury prezydent miasta.
Prezydent złożył zawiadomienie do prokuratury
Prezydent Krzysztof Chojniak złożył do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez b. dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury. Jacek Sokalski został odwołany przez prezydenta na początku maja.
Znana treść korespondencji prezydenta z ministrem
Powraca sprawa byłego dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie. Dziś za sprawą grupy radnych prezydent ma przedstawić podczas sesji informację na temat odwołania Jacka Sokalskiego z funkcji dyrektora MOK-u. Radę Miasta tematem zainteresował radny Andrzej Czapla.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat