Druga połowa im nie wyszła

Poniedziałek, 10 października 20168
Szczypiorniści Piotrkowianina nie zdołali wygrać drugiego z rzędu ligowego pojedynku, przegrywając w Głogowie z tamtejszym Chrobrym 28:34 (14:13). W drugiej połowie piotrkowianie zagrali zdecydowanie gorzej i nie zdołali utrzymać wypracowanej w pierwszej części meczu przewagi.

Piotrkowscy szczypiorniści zaczęli ten mecz kapitalnie, już po sześciu minutach prowadzili 6:1, do przerwy gospodarze zdołali jednak zniwelować tę przewagę. W drugiej połowie piotrkowianie popełnili zbyt dużo błędów zarówno w ataku, jak i w obronie i w końcu stracili prowadzenie.

W 7. kolejce piotrkowski zespół zmierzy się przed własną publicznością z MMTS Kwidzyn. Mecz odbędzie się w sobotę, 15 października o 18:00 w Hali Relax.

Chrobry Głogów 34:28 (13:14) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Chrobry Głogów: Stachera - Miszka 12, Gujski 6, Krzysztofik 4, Świtała 3, Sićko 3, Sobut 3, Biegaj 3, Tylutki, Kubała, Pawłowski, Płócienniczak,  Sadowski.

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski: Schodowski, Procho, Banisz - Woynowski 6, Makowiejew 6, Tórz 5, Swat 5, Wędrak 3, Pacześny 2, Góralski 1, Nastaj, Krawczenko, Pożarek, Andreou, Iskra.