Artykuły do tagu: Magiel

Wpadki, porażki, błędy i skandale 2013
Jak zwykle było w czym wybierać - powiedzieli ci, którzy brali udział w corocznej zabawie z magazynem Magiel (Strefa FM). A zabawa polegała na wybraniu największej bzdury roku 2013.
23.12.2013 09:15
Skarpety ponad wszystkim
Jak co roku słuchacze magazynu Magiel w Strefie FM wzięli udział w świątecznym plebiscycie na najbardziej i najmniej oczekiwany prezent pod choinkę. W ubiegłym roku w pierwszej kategorii wygrał laptop, w drugiej skarpety. Jak jest w tym?
Magiel: Co wiemy o żołnierzach wyklętych?
W poniedziałkowym „Maglu” prowadzący zapytali słuchaczy Strefy FM, co wiedzą o Żołnierzach Wyklętych?
Magiel: Czy przeszkadzałyby nam małżeństwa gejów?
W czwartkowym "Maglu" Marcin Cecotka i Artur Wolski zapytali słuchaczy Strefy FM, czy przeszkadzałyby nam małżeństwa gejów?
Magiel: W regionie powstaje społeczeństwo obywatelskie?
W dzisiejszym (środowym) „Maglu” w Strefie FM prowadzący zapytali słuchaczy, czy w naszym regionie powstaje społeczeństwo obywatelskie?
Od 5 lat
Jest śmiech, a czasem nawet chichot z rzeczywistości, z tego co ważne i mniej ważne. Ale bywa też całkiem serio. Jednym słowem jest różnie... Jak to w “Maglu”...
„Magiel” najlepszym programem Strefy FM
Magazyn „Magiel” został uznany za najlepszy program XX-lecia Radia Strefa FM. Wyniki plebiscytu ogłoszono podczas niedzielnych Dożynek Wojewódzkich i obchodów jubileuszu radia na piotrkowskim lotnisku.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat