Artykuły do tagu: Aktywność fizyczna

Jak poprawić elastyczność stawów?
Stawy to bardzo istotne elementy naszego ciała. Trudno sobie wyobrazić poprawne funkcjonowanie bez odpowiedniej ich profilaktyki. Osoby zdrowe być może zbyt często je nadwyrężają, ale jednak problemy z nimi są tak istotne, że jedyną rzeczą, o której marzą takie osoby to ich elastyczność. Nie na darmo mówi się, że "w zdrowym ciele zdrowy duch" - i tak też faktycznie jest. Mamy kilka sposobów na to, aby poprawić ich zdolności motoryczne. Aby się dowiedzieć więcej, zachęcamy do zapoznania się z poniższym tekstem.
Gorilla Wear - odzież sportowa dla wymagających
Aktywność fizyczna to ważny element życia. Poprawia zdrowie, samopoczucie, pomaga zachować prawidłową sylwetkę. Aby uprawianie sportu odbywało się w komfortowych warunkach, warto zadbać o odpowiednią odzież sportową.
Po zjedzeniu pizzy - cztery godziny spaceru
Po zjedzeniu pizzy trzeba poświęcić aż cztery na spacer, żeby spalić wszystkie kalorie, jakie ona zawiera. Podobnie jest z wieloma innymi produktami – ostrzega „Journal of Epidemiology and Community Health".
Na pierwszy trening nigdy nie jest za późno
Nigdy nie jest za późno, by zacząć ćwiczyć i dbać o swoją sylwetkę. Trzeba jednak pamiętać, aby każdą aktywność fizyczną uprawiać rozważnie. Rozpoczynając swoją przygodę z siłownią pamiętajmy, aby przede wszystkim mierzyć siły na zamiary i konsekwentnie realizować swoje postanowienia.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat