Artykuły do tagu: Żelazna

Dachowanie na Żelaznej. Kierowca był kompletnie pijany
Do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj około godziny 14 na ulicy Żelaznej w Piotrkowie. Kierowca był pijany.
Wkrótce więcej miejsc parkingowych
W najbliższych dniach zakończy się budowa parkingu przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Dmowskiego. Ten rejon miasta wzbogaci się o 24 nowe miejsca postojowe dla samochodów osobowych.
Citroen
Do nietypowego zdarzenia doszło w poniedziałek (31.07.2023) na ul. Żelaznej w Piotrkowie Trybunalskim. Kierowca samochodu marki Citroen zjechał z jezdni i zatrzymał się dopiero na słupku przy przejściu dla pieszych.
09.07.2023 09:14
Powstanie nowy parking
Jeszcze w tym roku osiedle Armii Krajowej w Piotrkowie wzbogaci się o nowe miejsca postojowe. Nowy parking dla samochodów osobowych powstanie przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Dmowskiego. Piotrkowski magistrat szuka wykonawcy tej inwestycji.
Groźne zderzenie na Żelaznej
Do poważnie wyglądającego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie na ulicy Żelaznej w Piotrkowie.
Dachowanie na Żelaznej. Kierowca był pijany (AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA)
Do groźnego zdarzenia doszło w czwartek, w późnych godzinach wieczornych, na ulicy Żelaznej w Piotrkowie.
Ścieżka i chodnik na Żelaznej prawie gotowe
Dobiega końca budowa chodnika wraz ze ścieżką rowerową wzdłuż ul. Żelaznej w Piotrkowie od wyremontowanej części przy rondzie „Bitwy Warszawskiej 1920” do skrzyżowania z ulicą A. Haeringa. Inwestycja ma być gotowa przed świętami Bożego Narodzenia.
20-latka potrącona na pasach w Piotrkowie, wypadek także w Ręcznie
Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w piątkowy (19.11.2021) poranek na ul. Żelaznej w Piotrkowie Trybunalskim. Samochód osobowy potrącił tam młodą kobietę, która wskutek odniesionych obrażeń, trafiła do szpitala.
Nowy chodnik i ścieżka rowerowa przy Żelaznej
O ponad 400 metrowy odcinek ścieżki rowerowej i nowego chodnika wzbogaci się ul. Żelazna. Inwestycja będzie realizowana od wyremontowanej części przy rondzie Dmowskiego do skrzyżowania z ulicą Haeringa.
Rondo Bitwy Warszawskiej 1920. Jak Wam się podoba ta nazwa?
Od jesieni 2019 roku kierowcy mogą jeździć po nowym rondzie, które wybudowano u zbiegu ulic Dmowskiego, Żelazna, Górna i Armii Krajowej. Podczas najbliższej sesji Rady Miasta Piotrkowa (26.08) radni wezmą pod głosowanie uchwałę o nadaniu nazwy nowemu obiektowi drogowemu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat