Artykuły do tagu: AKS

16. turniej z okazji
Tak się złożyło, że 16. Ogólnopolski Turniej Młodzików o Puchar Wicemistrza Olimpijskiego Piotra Stępnia w Zapasach w Stylu Klasycznym odbył się w dniu urodzin patrona tej imprezy, który jak sam podkreślał cieszy się, że może świętować ten jubileusz właśnie w taki sposób. A działo się sporo, ponieważ na matach w piotrkowskiej Hali Relax rywalizowało ponad 100 zawodników.
Chciał
31-letniemu obywatelowi Bułgarii zepsuł się samochód. Kiedy mężczyzna próbował zatrzymać przejeżdżające samochody, ciężarówka przejechała mu po stopach.
Kolejne medale zapaśników i zapaśniczek AKS-u
Zapaśniczki piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego zdobyły 6 medali, w tym pięć złotych, podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego w zapasach kobiet, zaliczanego do Rankingu Klubowych Mistrzostw Polski w grupie wiekowej młodzik.
Tymczasem zapaśnicy tego klubu wywalczyli trzy medale w Pucharze Polski Kadetów.
Sport AKS
Zapaśniczki AKS na najwyższym podium, chłopcy o stopień niżej
Znowu z bardzo dobrej strony pokazały się zapaśniczki AKS Piotrków. Na rozegranych w Chełmie Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Młodziczek w zapasach wywalczyły 7 medali / w tym dwa złote / oraz I m klubowo w stawce blisko 100 zawodniczek z 18 klubów. Na najwyższym stopniu podium stanęły:
Piotrków w Krajowej Lidze Zapaśniczej
AKS Piotrków Trybunalski dołączył do KLZ czyli zawodowej ligi zapaśniczej w Polsce. W lidze walczyliby wolniacy, klasycy i kobiety. Na świecie nie było jeszcze takich rozgrywek. Prezesem KLZ został były zapaśnik Damian Fedorowicz.
Kolejny udany start piotrkowskich zapaśniczek
8 medali wywalczyły zawodniczki sekcji zapaśniczej kobiet piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego podczas Otwartych Mistrzostw Województwa Lubelskiego.
Tylko Niemiec był lepszy
Zapaśnik piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego Mateusz Bernatek wywalczył brązowy medal w bardzo mocno obsadzonym 58. Międzynarodowym Memoriale Władysława Pytlasińskiego, który zorganizowano w Warszawie.
Sprawcy napadu na taksówkarza zatrzymani
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim zatrzymali sprawców pobicia 35-letniej piotrkowianki i taksówkarza.
Napad na taksówkarza w Piotrkowie
Zamówili taksówkę, po drodze stwierdzili jednak, że nie zapłacą za kurs. Kiedy taksówkarz postraszył ich policją, zaczęli go dusić i okładać pięściami.
Pięć medali na Olimpiadzie
Pięć medali jeden złoty, dwa srebrne i dwa brązowe przywieźli z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży reprezentanci piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego. Cztery krążki wywalczyli chłopcy, a jeden dziewczęta.